Artūras Milaknis: tiek prametęs privalėjau pataikyti

Pirmosiose BEKO-LKL finalo serijos rungtynėse tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ intrigos netrūko. Žalgiriečiai palaužė sostinės komandą 73:66, nors prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė vos vienas taškas (65:64).

Tačiau tada žalgiriečiai atkovojo kamuolį puolime – jis atsimušė tiesiai Artūrui Milakniui į rankas, o patikimas „Žalgirio“ snaiperis lemiamu metu neprašovė. Jis padidino skirtumą iki 68:64 ir „Žalgiris“ išsaugojo pergalę.

„Svarbiausia, kad kovojome iki galo. Neįmetėme vieno, kito metimo, bet lipome ant lentos ir atkovojome svarbų kamuolį. Tiek prametęs privalėjau pataikyti“, – šyptelėjo A.Milaknis.

Lietuvis buvo rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose – pelnė 18 taškų. Jis šiek tiek pyktelėjo ant savęs, kad pataikė tik 3 tritaškius iš 9.

Žalgiriečiai kurį laiką pirmavo dviženkliu skirtumu, bet po pertraukos „Lietuvos rytas“ atkūrė intrigą ir vos nepersvėrė rezultato.

„Nežinau, kažkodėl sustojome. Pradėjome strigti puolime. Manau, gynyboje susitvarkėme pakankamai neblogai, bet trečiajame kėlinyje juos paleidome. Reikėtų išanalizuoti šias klaidas. Tiesa, daug prametėme laisvi. Nepasakyčiau, kad pramesti mūsų metimai buvo jų gynybos nuopelnas“, – tikino A.Milaknis.

Antrosios serijos rungtynės vyks Vilniuje sekmadienį (18 val. 30 min.).