Artūras Milaknis iš „Žalgirio“ keliasi į Kazanės „Unics“

Penkis kartus Lietuvos čempionu su Kauno „Žalgiriu“ tapęs Artūras Milaknis palieka komandą ir pirmą kartą išbandys legionieriaus duoną. Prieš kelias savaites 29-ąjį gimtadienį atšventęs gynėjas sutarė dėl dviejų metų sutarties su Kazanės „Unics“ klubu.

Nors „Žalgiris“ Artūrui Milakniui siūlė triskart didesnį atlyginimą nei praėjusį sezoną, „Unics“ ekipa žalgiriečiui pasiūlė dar geresnes sąlygas ir dar „Žalgiriui“ sumokės išpirką.

„Labai norėjau išbandyti save užsienyje, o „Žalgiriui“ dėkoju už idealias sąlygas tobulėti“, - antradienį kalbėdamas su Žalgiris.lt svetaine sakė A.Milaknis.

Praėjusį sezoną snaiperis tapo vienu „Žalgirio“ lyderių ir padėjo komandai iškovoti Lietuvos krepšinio federacijos taurę bei dar kartą apginti Lietuvos čempionų titulą. Pats A.Milaknis buvo pripažintas naudingiausiu Lietuvos krepšinio lygos finalo serijos krepšininku.

- Artūrai, ar gali patvirtinti, kad kitą sezoną žaisi užsienyje? – Žalgiris.lt paklausė A.Milaknio.

- Taip, priėmiau labai sunkų sprendimą, kad kitą sezoną rungtyniausiu „Unics“ ekipoje. Labai norėjosi save išbandyti kažkur kitur – ne Lietuvoje. Kazanės klubo pasiūlytos sąlygos taip pat mane tenkino. „Žalgiris“ irgi labai norėjo mane išlaikyti, tačiau Rusijos ekipa pasiūlė dar geresnes sąlygas. Kaip ir bendraujant su „Žalgiriu“, taip ir iš „Unics“ jaučiau asmeninį dėmesį. Kelis kartus skambino treneris, bendravau ir su komandos vadovu. Tad teko pasikalbėti su „Žalgiriu“ ir išsakyti savo sprendimą. Džiaugiuosi, kad mano gimtoji komanda suprato mane ir šiam mano sprendimui smarkiai nepaprieštaravo.

REKLAMA

- Jau jautiesi subrendęs legionieriaus duonai?

- Taip, nesu pirmos jaunystės krepšininkas. Ne visada pasitaiko tokia proga išbandyti save pajėgiame užsienio klube. Norėjosi užsidėti tą varnelę savo karjeroje, kad teko rungtyniauti ir užsienio komandoje. Po šio sezono pasitaikė tokia galimybė, todėl nusprendžiau nelaukti ir pasinaudoti ja dabar.

- Karjerą pradėjai „Žalgirio“ dubleriuose...

- Taip, esu labai dėkingas visai „Žalgirio“ sistemai nuo pat mažų dienų. Iš pradžių buvau priimtas į „Žalgirio“ dublerių ekipą, vėliau persikėliau į pagrindinę komandą. Mano karjera staigiai nešovė į viršų, todėl dėkoju „Žalgiriui“ už idealias sąlygas tobulėti.

- Ką išskirtinio galėtum įvardinti iš savo karjeros „Žalgiryje“?

- Daug gerų dalykų galėčiau išvardinti. Pradedant nuo to, kad tai mano namų komanda. Augau ir gyvenau Kaune, todėl žaisti „Žalgiryje“ man buvo garbė. Lietuvoje iškovojome daug titulų, turėjome gerų sezonų ir Eurolygoje. Viskas čia buvo labai gerai. Kaip ir sakiau, tai buvo pats sunkiausias sprendimas mano gyvenime. Praėjęs sezonas tiek man buvo idealus, tiek komandai buvo labai geras, todėl man bus labai gaila palikti komandos draugus, trenerius, gerbėjus ir „Žalgirio“ areną, tačiau toks jau tas gyvenimas.

- Kokius tikslus sau asmeniškai keli pirmajame sezone užsienyje?

- Dar daug apie tai negalvojau. Vienas iš komandos tikslų yra iškovoti Europos taurę. Toks pasiekimas tikrai būtų šaunus ir klubui atvertų duris į Eurolygą. O asmeniniai tikslai būtų dar labiau pagerinti savo įgūdžius tiek puolime, tiek gynyboje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų