Daug korekcijų per pastaruosius metus išgyvenusi Čikagos „Bulls“ (4/0) veržiasi į NBA elitą. Ekipa išvykoje 111:108 (24:24, 37:27, 31:29, 19:28) pribaigė Toronto „Raptors“ (1/3).

„Bulls“ tai vienas sėkmingesnių sezono startų per pastarąjį dešimtmetį. Po šios nakties Čikagos ekipa liko vienintelė dar nė sykio nesuklupusi Rytų konferencijoje.

Primename, kad garsius vardus į klubą viliojo krepšinio operacijų viceprezidentas Artūras Karnišovas.

Svečiams 26 taškus surinko DeMaras DeRozanas. Jam tai buvo sugrįžimas į buvusius namus – Toronte jis praleido devynis sezonus. Iki šiol puolėjas yra daugiausiai taškų pelnęs, rungtynių ir minučių sužaidęs krepšininkas „Raptors“ franšizės istorijoje.

„Bulls“ Toronte sprogo po pertraukos, kai įgijo 22 taškų pranašumą (73:51). Vis tik šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti, o likus keturioms minutėms OG Anunoby jau buvo beveik ištirpdęs deficitą (97:95).

Vis tik savo žodį tarė D. DeRozanas ir Alexas Caruso ir „Bulls“ nugvelbė pergalę.

„Raptors“: OG Anunoby 22, Gary Trentas 18, Fredas VanVleetas 15 (17 rez. perd.) taškų.

„Bulls“: D. DeRozanas 26, Zachas LaVine'as 22, Nikola Vučevičius 17, Lonzo Ballas 15 taškų.