Artūras Karnišovas patenkintas „Bulls“ nuveiktais darbais vasarą: „Tikime šia grupe krepšininkų“

Čikagos „Bulls“ komanda gerokai pasistiprino prieš ateinantį sezoną. Agresyvumą mainų ir laisvųjų agentų rinkose demonstravusi komanda žinutę siuntė ne tik savo lyderiui Zachui Lavine‘ui, kurį siekia išlaikyti, tačiau ir visai lygai, kad komanda siekia tapti laiminčia.

Mintimis apie visą procesą vasarą ir naują sezoną pasidalino „Bulls“ krepšinio operacijų viceprezidentas Artūras Karnišovas.

„Turime labai daug gerų vyrukų komandoje. Labai džiaugiamės tuo, tačiau, žinote, turime viską įrodyti savo darbu. Tai užtruks kiek laiko pažinti vieni kitus, sukurti komandoje vieningumą ir dvasią. Mes – optimistiški ir tikime šia grupe.

Manau, mūsų darbai parodo, kad siekiame tapti laiminčia komanda ir laisviesiems agentams sakėme, kad stengiamės nuveikti kažką rimto. Mus tikrai nustebino, ką mums pavyko padaryti šią vasarą“, – kalbėjo lietuvis.

A.Karnišovas stengiasi išsaugoti komandos lyderį Z.LaVine‘ą ir tikisi, kad darbai vasarą padės tai padaryti ir įtikinti krepšininką pasilikti: „Labai norime išlaikyti Zachą LaVine‘ą savo komandoje ilgam laikui. Manau, mainai ir darbas laisvųjų agentų rinkoje tai įrodo. Jis puikiai sutaria su treneriu, manimi. Tiesiog turime pažiūrėti, kaip atrodys mūsų komanda aikštėje.“

Lietuvis taip pat atviravo, kodėl norėjo prisivilioti Lonzo Ballą: „Mums patinka, kad Lonzo mėgsta greitą žaidimą, dalinasi kamuoliu, pagerino tritaškių pataikymą, gali atkovoti kamuolį, yra universalus.“

„Bulls“ gretas šią vasarą be anksčiau minėto L.Ballo, papildė DeMaras DeRozanas, Alexas Caruso, Derrickas Jonesas, Stanley Johnsonas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų