„Arsenal“ savininkas nepardavė klubo „Spotify“ vadovui

Londono „Arsenal“ klubo gerbėjai po ekipos vadovų sprendimo jungtis prie Europos Superlygos rengė protestus ir reikalavo Staną Kroenkę parduoti komandą naujam savininkui.

Atrodė, kad „Arsenal“ savininkų troškimas gali išsipildyti, nes klubą įsigyti bandė „Spotify“ vadovas Danielis Ekas. Visgi, 2,5 mlrd. JAV dolerių siekęs švedo pasiūlymas buvo atmestas.

„Šiandien pasirodė neteisingi pranešimai apie tai, kad aš nebandžiau įsigyti „Arsenal“ klubo, todėl manau, kad reikėtų pasakyti tiesą. Šią savaitę pasiūlymas buvo pateiktas tiek Joshui Kroenkei, tiek jų bankininkams. Pasiūlyme buvo numatyta fanų nuosavybės teisė, jų atstovavimas klubo taryboje ir auksinės akcijos rėmėjams, tačiau mums buvo atsakyta, kad pinigų klubo vadovybei nereikia. Gerbiu jų sprendimą, tačiau mano noras įsigyti klubą niekur nedingo ir aš toliau lieku atviras šiai idėjai, jei situacija pasikeistų“, - rašė D.Ekas.

„Forbes“ neseniai įvertino „Arsenal“ 2,8 mlrd. JAV dolerių suma. Komandos vertė per pastaruosius penkerius metus išaugo 39 proc. Dabartiniai savininkai komandą įsigijo dar 2011 m. už 1,1 mlrd. JAV dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų