Sekmadienį sužaistos trejos Anglijos „Premier“ futbolo lygos 13-ojo turo rungtynės.

Bernlyje sveiką kailį sugebėjo išnešti Londono „Arsenal“. Jis 1:0 (0:0) nugalėjo „Burnley“.

Londono futbolininkai paspruko realizavę 11 metrų baudinį. Tai 92-ąją minutę padarė Alexis Sanchezas.

Panašiai išsigelbėjo ir „Manchester City“, svečiuose 2:1 (0:1) parklupęs „Huddersfield Town“.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje kamuolį į savuosius vartus nukreipė Nicolas Otamendi (45+1 minutė).

47-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Sergio Aguero.

„Manchester City“ pergalę išplėšė Raheemas Sterlingas, įmušęs 84-ąją minutę.

Šeimininkai rungtynes baigė dešimtiese – 96-ąją minutę raudona kortelė parodyta Rajivui van La Parrai.

Kitame mače intrigos buvo gerokai mažiau – „Southampton“ savo aikštėje 4:1 (1:1) sutriuškino Liverpulio „Everton“.

Dubliu pasižymėjo Charlie Austinas (52, 58 min.). Po įvartį pelnė Dušanas Tadičius (18 min.) ir Stevenas Davisas (87 min.). Ryanas Bertrandas atliko du rezultatyvius perdavimus – „Southampton“ mušant pirmuosius įvarčius.

„Everton“ gretose pasižymėjo Gylfi Sigurdssonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.

„Manchester City“ (37 taškai) pirmauja „Premier“ lygoje. „Arsenal“ (25 tšk.) – ketvirtas, „Burnley“ (22 tšk.) – septintas, „Southampton“ (16 tšk.) – 10-as, „Huddersfield Town“ (15 tšk.) – 11-as, „Everton“ (12 tšk.) – 16-as.