Londono „Arsenal“ klubas iškovojo įspūdingą pergalę „Premier“ lygos rungtynėse, kai net 5:0 sutriuškino „Chelsea“ komandą.

„Arsenal“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau penktąją minutę įsiveržė į priekį. Ataką tiksliai užbaigė Leandro Trossardas.

Po keturių minučių kilo kontraversiškas epizodas. „Chelsea“ puolėjas Nicolas Jacksonas grubiai užmynė ant Takehiro Tomiyasu čiurnos, bet daugumos nuostabai, jam ne tik buvo neparodyta raudona kortelė, tačiau jis aplamai išvengė kortelės.

Jei pirmajame kėlinyje buvo lygi kova, tai po pertraukos „Arsenal“ visiškai dominavo ir siuntė vieną po kito įvarčius. Po kampinio pasižymėjo Benas White‘as, o vienas prieš vartininką išvestas Kai‘us Havertzas užtikrintai pasiuntė kamuolį į buvusios komandos vartus.

Vėliau šis duetas pelnė dar po įvartį: K. Havertzas užtikintai užbaigė ataką žemu smūgiu, o B. White‘as šypsojosi, kai jo skersuotas kamuolys įskriejo į oponentų viršutinį vartų kampą.

Po pergalės „Arsenal“ vėl pirmauja lygoje, tiesa „Liverpool“ juos dar gali pavyti, o „Manchester City“ ir aplenkti, kai jie sužais savo rungtynes.