Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė rezultatu 94:73 nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkus ir pergalingai baigė "Akropolio" taurės varžybas.

Pirmas kėlinys. Lietuviai sėmgingai pradėjo ketvirtį. Kelinio eigoj jie pirmavo net 11:0, tačiau vėliau Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkai laimėjo atkarpą 9:0 sumažino atsilikimą, kėlinio pabaigoje jis dar labiau sumažėjo 27:24.

Antras kėlinys. Antrojo ketvirčio pradžioje lietuviai spurtuoja 8:0, tačiau bosniai nepasidavė ir sumažino pranašumą.33:40. Tačiau ketvirčio pabaigoje lietuviai atitrūko nuo varžovų 52:40.

Trečias kėlinys. Iki trečio ketvirčio pabaigos likus žaisti trims minutėms Lietuvos rinktinė įgijo net 20 taškų pranašumą – 67:46. Nors bosniai stengėsi priartėti, po trečio ketvirčio lietuviai pirmavo 19 taškų skirtumu – 72:53.

Ketvirtas kėlinys. Paskutiniame ketvirtyje nugalėtojas jau buvo aiškus. Lietuviai toliau žaidė kaip iš natų, o bosniai nesugebėjo pasipriešinti aktyviam Lietuos krepšininkų puolimui.

Lietuvos rinktinė iš 11 rungtynių pasiruošimo cikle pralaimėjo tik kartą, jų skriaudikai – Graikijos krepšininkai.

Rungtynėms nebuvo registruoti Vytenis Čižauskas ir Kšištofas Lavrinovičius.

Lietuva: Linas Kleiza, Jonas Valančiūnas ir Mindaugas Kuzminskas (8 atk. kam.) po 14, Donatas Motiejūnas 11 (6 atk. kam.), Mantas Kalnietis ir Robertas Javtokas po 10, Renaldas Seibutis 7, Tomas Delininkaitis 5, Martynas Pocius 4 (7 atk. kam.), Jonas Mačiulis 3, Darjušas Lavrinovičius 2.

Bosnija ir Hercegovina: Zackary Wrightas 22, Elmedinas Kikanovičius 17, Nemanja Gordičius 14, Marko Sutalo 10.

TAIP PAT SKAITYKITE:

J. Kazlausko sprendimas: Lietuvos rinktinę palieka A. Juškevičius ir V. Čižauskas

J. Kazlauskas: rungtynėse buvo prastų momentų

D. Motiejūnas: patekimas į rinktinę – sena mano svajonė