Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergale pradėjo kovas draugiškame „Akropolio“ taurės turnyre. Ji rezultata 79:63 sutriuškino Italijos krepšininkus.

Pirmas kėlinys. Lietuvių taškų sąskaitą atidaro L. Kleiza pelnydamas dvitaškį. Mačo pradžioje Lietuvos rinktinei taškus nešė du krepšininkai: J. Valančiūnas ir L. Kleiza, rezultatas 7:5. Vėliau pirmame kėlinyje vyko lygi kova, nei viena komanda nesusikrovė didesnio pranašumo.

Antras kėlinys. Kėlinio pradžioje komandos pasikeitė rezultatyviomis atakomis. Po to T. Delininkaitis smeigė tritaškį ir išvedė lietuvius į priekį 23:18. Sekdamas jo pavyzdžiu tritaškį pelno ir D. Motiejūnas 27:21. D. Lavrinovičius pelno dvitaškį ir lietuviai atitrūksta 29:23. Kėlinio pabaigoje italai kiek sumažina lietuvių pranašumą.

Trečias kėlinys. Ketvirtis prasideda įspūdingu J. Mačiulio reidu į baudos aištelę ir lietuviai įgija didžiausią pranašumą rungtynėse 43:32. Lietuviai iki pat kėlinio pabaigos išlaikė savo persvarą 60:49.

Ketvirtas kėlinys. Paskutiniame ketvirtyje rezultatas išliko panašus. Kėliniui įpusėjus lietuviai išlaikė 10 taškų persvarą. O iki kėlinio pabaigos skirtumą dar padidino. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:63.

Lietuva: L.Kleiza (5/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) 18, D.Lavrinovičius (7/7 dvitaškiai) 14, M.Kalnietis (5 atk. kam., 6 rez. perd., 2 per. kam.), T.Delininkaitis ir J.Valančiūnas (7 atk. kam.) po 9, D.Motiejūnas 7, J.Mačiulis (5 atk. kam., 4 rez. perd.) 4, M.Kuzminskas (5 atk. kam.) ir K.Lavrinovičius (5 atk. kam.) po 3, V.Čižauskas 2, M.Pocius 1.

Italija: M.Belinelli (3/12 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 3/3 baudos metimai) ir P.Aradori po 15, A.Cinciarini (5 atk. kam.) 13, A.Gentile 7, T.Dieneris 5, M.Cusinas (6 atk. kam.) 4, S.Mancinelli ir N.Melli po 2.