"Šiaulių" krepšininkai išvengė sutriuškinimo, tačiau nesugebėjo palaužti Berlyno "Alba" komandos ir patyrė antrąją nesėkmę ULEB taurės turnyre. Šiauliečiai Vokietijoje pralaimėjo rungtynes rezultatu 70:85 (18:20, 22:27, 23:12, 18:15), praneša krepsinis.net.

Nuo pat dvikovos pradžios aikštelėje vyko atkakli kova. Nors šeimininkai didžiąją dalį pirmojo kėlinuko pirmavo kelių taškų skirtumu, Aurimo Kiežos tritaškis likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos pirmą kartą persvėrė rezultatą "Šiaulių" naudai (18:15). Vis dėlto lietuviai nesugebėjo išlaikyti persvaros ir po pirmojo kėlinuko atsilikinėjo 18:20.

Antrajame kėlinuke pirmaujanti ekipa kelis sykius keitėsi, o šiauliečiai žaidė gana banguotai. "Šiaulių" komandoje labiausiai išsiskyrė Antonio Grantas, kuris per pirmąją susitikimo dalį pelnė 17 taškų, pataikydamas 3 tolimus metimus iš 5. Šešioliktąją dvikovos minutę Antonio Granto tritaškis grąžino lietuviams pranašumą (34:32), tačiau mūsiškiai praleido 7 taškus be atsako ir leido vokiečiams vėl įgyti persvarą 39:34. Šeimininkai išlaikė pranašumą iki didžiosios pertraukos, pirmaudami 47:40.

Trečiąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 14:2, o M.Ruikiui nepataikius tritaškio, jis prasižengė ir dar gavo techninę pražangą. Skirtumas tarp komandų padidėjo iki 21 taško (63:42). Šiauliečiams niekaip nesisekė atrasti savojo žaidimo ir mažinti varžovų persvarą. Po trijų kėlinukų "Alba" krepšininkai pirmavo 70:52.

Ketvirtąjį kėlinuką pradėjo du A.Masiulio dvitaškiai ir M.Prekevičiaus baudos metimai po A.Rasičiaus nesportinės pražangos. Po M.Ruikio metimo su pražanga, šiauliečiai spurtavo 9:0 ir sumažino deficitą iki 9 taškų (61:70). Netrukus lietuviai priartėjo per 6 taškus, tačiau kelis sykius suklydo, o atsigavę šeimininkai pataikė du dvitaškius bei susigrąžino dviženklį pranašumą (77:67). Nepavykus pasivyti šeimininkų, šiauliečiai atsipalaidavo ir rungtynes pralaimėjo 15 taškų skirtumu 70:85.

"Šiauliai": A.Grantas 18 (6 atk.kam., 6 kld., 3 rez.perd.), S.Kuzminskas 13, A.Masiulis 9, A.Kieža 7 (6 atk.kam.), M.Ruikis (tritaškiai 0/6), G.Maceina (4 atk.kam., 4 rez.perd.) ir M.Prekevičius - po 5, J.Olivero 4, D.Zavackas 3.

"Alba": D.Thompsonas 22, J.Jenkinsas 21 (4 rez.perd.), P.Femerlingas 12.

"Šiaulių" komandos rungtynių išvykoje Lietuvos televizija netransliavo.

"Alba" ekipa pirmajame varžybų ture 67:79 nusileido "DKV Joventut" ekipai, o "Šiauliai" namuose 90:97 turėjo pripažinti Ankaros "Turk Telekom" komandos pranašumą.