Trys didieji Anglijos klubai – „Liverpool“, „Manchester City“ ir Londono „Chelsea“ iškovojo pergales Anglijos „Premier“ lygoje.

„Liverpool“ klubas miesto derbyje 4:1 sutriuškino „Everton“ futbolininkus.

Jordanas Hendersonas 9-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0, o Mohamedas Salah 19-ąją minutę padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0.

Demarai Gray’us 38-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

M.Salah 64-ąją minutę pelnė antrąjį savo įvartį ir padidino svečių ekipos pranašumą 3:1.

Diogo Jota 79-ąją minutę fantastišku smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus, o „Liverpool“ šventė pergalę 4:1.

Kitame susitikime „Manchester City“ išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus.

Rubenas Diasas 27-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Man City“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Bernardo Silva pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Ollie Watkinsas antrojo kėlinio pradžioje sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Dar vienose šio turo rungtynėse Londono „Chelsea“ svečiuose 2:1 nugalėjo „Watford“ futbolininkus.

Masonas Mountas 29-ąją minutę išvedė „Chelsea“ komandą į priekį 1:0, tačiau Emmanuelis Dennisas 43-ąją minutę išlygino rezultatą 1:1.

Pergalę atnešė 72–ąją minutę pasižymėjęs Hakimas Ziyechas.

Šis susitikimas kurį laiką buvo sustabdytos dėl to, jog prireikė skubios medicininės pagalbos į stadioną atvykusiam žiūrovui.