REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
105
M. Normantas.  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Vilniaus „Ryto“ krepšininkams nepavyko apginti „Betsafe-LKL“ čempionų titulo finale. Po metų pertraukos jis sugrįžo į Kauno „Žalgirio“ rankas, kai lemiamą mačą serijoje žalgiriečiai laimėjo 97:87.

105

Vilniaus „Ryto“ krepšininkams nepavyko apginti „Betsafe-LKL“ čempionų titulo finale. Po metų pertraukos jis sugrįžo į Kauno „Žalgirio“ rankas, kai lemiamą mačą serijoje žalgiriečiai laimėjo 97:87.

REKLAMA

Po pralaimėtų lemiamų rungtynių finale „Ryto“ kapitonas Margiris Normantas pripažino, kad be Arno Butkevičiaus kauniečiams nebūtų pavykę iškovoti šio titulo.

„Ilgai laikėmės dėl savo charakterio. Mūsų stiliaus rungtynės. Buvome labiau atsipalaidavę nei varžovai. Nesulaikėme Tayloro ir varžovams pavyko pagauti savo žaidimą“, – kalbėjo M.Normantas.

Tiesa, po mačo neapsieita be incidentų. M. Normantui einant į rūbinę jį iš tribūnų vienas iš sirgalių apliejo alumi. Pačiam krepšininkui teko raminti save po šio incidento, bet galiausiai jis patraukė į rūbinę.

„Jis mane apipylė alumi. Aš pasakiau: kodėl tu taip padarei, ateik čia. Viskas. Aišku, negražiai taip gavosi, bet jeigu idiotas apipylė alumi, tai ką man padaryti? Negražiu. Reikia mokėti ir laimėti, ir pralaimėti. Neturiu daugiau ką pasakyti“, – sakė M. Normantas.

REKLAMA
REKLAMA

Kodėl nepavyko sulaikyti I.Tayloro?

Jis neblogas žaidėjas, sunku stabdyti jį „vienas prieš vieną“. Bandėme visokias gynybas, bandėme kirsti užtvaras pro apačią, bet tas nepasiteisino. Visoje serijoje jis rungtyniavo gerai. Norėčiau išskirti ir Butkevičių, kurio irgi nesustabdėme – Arno buvo pilna visur. Jie tapo „X faktoriais“.

REKLAMA

Ko labiausiai trūko pabaigoje?

To šaltumo, nes Tayloras jau kitoje atakoje pelnė taškus. Šaltumo galvoje pristigo – buvome vieningi ir užsivedę, bet pristigo šaltumo pabaigoje. Su sirgalių pagalba jie laimėjo.

Kas „Žalgiris“ sekėsi geriau prieš jus?

Penki mačai smagu dėl komandos. Taip, galbūt man metimai nekrito, šlubavo pataikymas, gal forma pakrito, bet neturėjau ir daug laisvų metimų. „Žalgiris“ gerai gynėsi ir kitiems atsiverdavo keliai.

REKLAMA
REKLAMA

Ką galvojate apie kitą sezoną?

Tiesiog kitas sezonas. Nežinau – lauksime ir žiūrėsime. Visada yra noras likti „Ryte“, nes esu vilnietis. Klausimas, ar leis galimybės. Pažiūrėsime, kaip čia pavyks – viska spręsis vasarą, kaip geriausia man ir mano šeimai. Čia susideda daug faktorių.

Kiek smagu dėl tokio finalo?

Labai smagu, nes ir jums buvo, ką rašyti, ir sirgaliams patiko. Smagu dėl komandos, kad turėjome gerą finalo seriją.

Kiek pavyko suklijuoti visą kolektyvą?

Visi labai faini bičai, labai daug norėjo, visi atėjo su didele energija ir įnešė savo privalumų. Tik geri žodžiai apie juos.

Kas yra serijos MVP?

Tikrai Butkevičius. Jis viską sulipdė – be Arno „Žalgiriui“ būtų „šakės“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų