Aikštėje vėl pasirodęs Sirvydis taškais nepasižymėjo

Eilinę nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Detroito „Pistons“ (10/29) ekipa, namie 99:109 (24:24, 36:23, 25:35, 24:14) nusileidusi San Antonijaus „Spurs“ (20/16) krepšininkams.

Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 20 taškų (95:75), todėl paskutinėje atkarpoje vietos aikštėje atsirado ir mažiau rungtyniaujantiems žaidėjams, tarp jų ir Deividui Sirvydžiui.

Lietuvis aikštėje praleido beveik tris minutes ir taškų nepelnė (0/1 tritaškio), tačiau atkovojo ir perėmė po kamuolį. Jam esant aikštėje „Pistons“ įmetė net dvylika taškų daugiau nei varžovai.

San Antonijaus į Detroitą atvyko be lyderio DeMaro DeRozano, kuriam tai būtų proga susitikti su buvusiu treneriu Toronte Dwane‘u Casey.

„Spurs“ laimėjo net ir atlikę vos penkis baudų metimus (pataikė tris, 60 procentų taiklumas).

Savo lyderio mačo eigoje neteko ir „Pistons“, kai susitrenkęs klubą trečiajame kėlinyje į aikštę nebegrįžo Jerami Grantas, tačiau D.Casey po rungtynių suskubo gesinti nerimą dėl puolėjo sveikatos.

„Jam viskas gerai. Jerami turbūt būtų galėjęs grįžti į aikštelę, tačiau aš pamačiau gerą progą suteikti minučių mūsų jaunimui“, – teigė strategas.

Šis susitikimas buvo visiškai kitoks nei pastarasis komandų mūšis Detroite, kai „Pistons“ pernai varžovus sumindė 132:98, pasiekdami didžiausią pergalę tarpusavio mačų istorijoje.

„Pistons“: Joshas Jacksonas 15 (0/3 tritaškių), Jerami Grantas 14, Rodney McGruderis 13, Isaiah Stewartas (5 atk. kam.) ir Frankas Jacksonas po 10, Masonas Plumlee 9 (12 atk. kam.), Delonas Wrightas (8 rez. perd.) ir Sabenas Lee (6 rez. perd.) po 8.

„Spurs“: Dejounte Murray‘is 19 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Patrickas Millsas (4/8 tritaškių) ir Jakobas Poeltlas (12 atk. kam., 4 blokai) po 14, Devinas Vassellas 13, Lonnie Walkeris 11 (1/5 tritaškių), Rudy Gay‘us 10, Derrickas White‘as ir Keldonas Johnsonas po 9.