Nikola Jokičius dominavo aikštėje, o jo atstovaujama Denverio „Nuggts“ (16-10) komanda nuskynė pergalę NBA lygoje.

Pastaroji namuose 115:110 (28:26, 33:26, 31:38, 23:20) nukovė Jutos „Jazz“ (15-14) krepšininkus.

Denverio klubas laimėjo antrąsias rungtynes iš eilės, o Jutos atstovams tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus lygoje.

N.Jokičius pasižymėjo trigubu dubliu. Serbas pelnė 31 tašką, atkovojo 12 atšokusių kamuolių bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo ketvirtasis vidurio puolėjo trigubas dublis šį sezoną.

Rungtynės buvo atkaklios. Dviženklę persvarą pirmą kartą aikštės šeimininkai įgijo trečiajame kėlinyje (65:55), tačiau greitai ši ištirpo ir teliko 2 taškų skirtumas (72:70).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes, svečiai dvitaškiu lygino rezultatą (110:110). Netrukus du taškus įmetė Bruce‘as Brownas, persverdamas rezultatą (110:112).

Jutos klubas vėliau taškų taip ir nepelnė, nors krepšį atakavo dar penkis sykius, o aikštės šeimininkai pergalę įtvirtino baudų metimais: vieną pataikė N.Jokičius, du pridėjo Jamalas Murray – 115:110.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 31 (10/16 dvit., 1/4 trit., 8/10 baud., 12 atk. kam., 14 rez. perd., 4 blk.), Jamalas Murray 30, Aaronas Gordonas ir Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as po 15, Bonesas Hylandas 11.

„Jazz“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 27 (4/6 dvit., 5/10 trit., 4/5 baud., 6 kld.), Malikas Beasley (4/10 trit.) ir Talenas Hortonas-Tuckeris (1/7 trit., 7 atk. kam.) po 19, Kelly Olynykas 18 (9 atk. kam.), Wakeris Kessleris 10 (8 atk. kam.).