Įvykusiame praėjusio sezono finalo pakartojimo mūšyje pergalę iškovojo San Fransisko „Golden State Warriors“ (14-13) krepšininkai.

Titulą ginanti ekipa namuose 123:107 (33:25, 35:38, 27:20, 28:24) pranoko Bostono „Celtics“ (21-6) komandą.

„Warriors“ nutraukė dviejų nesėkmių seriją, o „Celtics“ klubo pergalių serija baigėsi ties trimis laimėtomis rungtynėmis paeiliui.

Pirmą kartą dviženklį pranašumą „kariai“ įgijo antrojo ketvirčio pradžioje (37:27). Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai valdė situaciją aikštėje, o lemiamą smūgį sudavė ketvirtajame kėlinyje.

Svečiai iš Bostono buvo sumažinę deficitą iki 8 taškų (107:99), bet tuomet San Fransisko klubas spurtavo 14-2 ir susikrovė didžiausią persvarą rungtynėse – 20 taškų (121:101).

Po šio momento Bostono krepšininkai jau nesurado jėgų atsitiesti ir patyrė nesėkmę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Klay Thompsono ir Stepheno Curry tandemas. Jie kartu surinko net 66 taškus.

„Warriors“: Klay Thompsonas 34 (10/15 dvit., 4/11 trit., 2/2 baud.), Stephenas Curry 32 (6/11 trit., 7 rez. perd.), Jordanas Poole‘as 20 (1/9 trit., 9/10 baud.), Jonathanas Kuminga 14, Draymondas Greenas 11.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 31 (10/14 dvit., 3/9 trit., 2/2 baud., 9 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 18 (6/21 met., 7 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 16, Blake‘as Griffinas (7 atk. kam.) ir Marcusas Smartas po 13.