Absurdiškas nesusipratimas: kaimynai į Tokiją išsiuntė per daug plaukikų

Lenkijos olimpinė delegacija išsiuntė namo šešis savo plaukikus – kaimynai paprasčiausiai apsiskaičiavo.

Lenkija iš pradžių pasirinko 23 atletus, bet buvo priversti plaukimo rinktinę „nukirpti“ iki 17 pavardžių dėl pasaulio plaukimo federacijos (FINA) kvalifikacijos taisyklių.

Lenkijos plaukimo federacijos (PZP) prezidentas Pawelas Slominskis atsiprašė sportininkų ir teigė suprantantis pyktį tų, kurie keliauja namo.

„Tokios situacijos negali atsitikti ir plaukikų reakcija, emocijos ir ataka prieš PZP man yra suprantama ir pateisinama,“ – teigė P. Slominskis.

Prezidentas pridėjo, kad taip atsitiko dėl noro į Tokiją išsiųsti kuo daugiau atletų, trenerių į olimpines žaidynes. Viena iš šešių plaukikų, 2012 ir 2016 m. olimpietė Alicja Tchorz tulžį išliejo savo feisbuko paskyroje.

„Įsivaizduokite save, kai skiriate penkis metus laiko ir su dideliu džiaugsmu laukiate starto viename didžiausių pasaulio sporto renginių. Atiduodi savo privatų gyvenimą, darbą, šeimą, o visas pasišventimas subliukšta,“ – rašė A. Tchorz.

Pasisakė ir dar vienas iš šešių plaukikų Mateuszas Chowaniecas: „Esu labai šokiruotas dėl to, kas atsitiko. Papuoliau į absurdišką situaciją, kuri neturėjo atsitikti. Iš tiesų, tikiuosi galiausiai pabusti iš šio košmaro.“

Didžioji dalis Lenkijos plaukikų jau pasirašė atvirą laišką, kuris prašo atsistatydinti PZP valdžią.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų