Per antrąsias šeštadienio rungtynes Lietuvos futbolo „Optibet A lygoje“ čempionato lyderis „Panevėžys“ su Marijampolės „Sūduva“ sužaidė lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje gerų progų pasižymėti nesukūrė nė viena komanda, tad po 45 min. kovos švieslentėje degė dėsningi nuliai.

Pirmąsias rungtynes „Aukštaitijos“ stadione žaidę šeimininkai po pertraukos galėjo įmušti bent triskart, tačiau įveikti „Sūduvos“ vartininko Viliaus Stebrio nesugebėjo.

Marijampoliečiai taip pat surengė keletą gerų atakų, bet rimto pavojaus Vytauto Černiausko vartams ilgai nesukėlė. Geriausią progą įmušti pergalingą įvartį jau paskutinėmis rungtynių akimirkomis turėjo Aivaras Emsis, bet latvis nepataikė į vartus.

Šios lygiosios – antras apmaudus rezultatas Panevėžio komandai iš eilės. Gegužės 7-ąją „Optibet A lygos“ lyderiai iškrito iš LFF taurės turnyro, kai per 1/16 finalo rungtynes baudinių serijoje pralaimėjo „Optibet I lygoje“ žaidžiančiam Klaipėdos „Neptūnui“.

Lietuvos elito lygos čempionate „Panevžys“ po 13 turų turi 33 taškus, o jų persvara prieš antrąją vietą užimančius „Šiaulius“ sumažėjo iki 3 taškų.

10-ąjį tašką į savo sąskaitą įsirašiusi „Sūduva“ taškais pavijo Gargždų „Bangą“ ir Vilniaus „Riterius“, tačiau lieka ant 9-ojo turnyro lentelės laiptelio.