52 tritaškius išmetusi „Rockets“ pranoko „Thunder“

Įspūdingai žaidęs Jamesas Hardenas atvedė Hiustono „Rockets“ komandą į pergalę pirmose NBA atkrintamųjų rungtynėse. Mike‘o D‘Antoni auklėtiniai 123:108 (28:20, 40:32, 36:31, 19:25) įveikė Oklahomos „Thunder“ ir serijoje pirmauja 1:0.

J.Hardenas nugalėtojams pelnė 37 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Rockets“ komanda žaidė be Russello Westbrooko, tačiau ji pataikė 20 tritaškių ir krepšį atakavo 48 proc. taiklumu. Atsarginiai krepšininkai surinko 42 taškus.

Danilo Gallinari pralaimėjusiems įmetė 29 taškus bei pakartojo karjeros atkrintamųjų taškų rekordą. Chriso Paulo sąskaitoje – 20 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Po dviejų kėlinių „Rockets“ komanda pirmavo 68:52. Trečiajame ketvirtyje skirtumas buvo sumažėjęs iki 10 taškų, bet Hiustono ekipa tada spurtavo ir kėliniui pasibaigus ji buvo priekyje 104:83.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (11 atk. kam.), Jeffas Greenas 22, Ericas Gordonas 21, Benas McLemore‘as 14, P.J.Tuckeris 11, Danuelis House‘as 9.

„Thunder“: Danilo Gallinari 29, Chrisas Paulas 20 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Stevenas Adamsas 17 (12 atk. kam.), Darius Bazley ir Shai Gilgeous-Alexanderis po 9.