Įspūdingą pasirodymą surengęs LeBronas Jamesas vienas pats ištempė Los Andželo „Lakers“ (28/35) komandą į pergalę. „Karaliaus“ vedama ekipa namuose 124:116 (32:25, 30:42, 27:27, 35:22) palaužė San Fransisko „Golden State Warriors“ (43/21) krepšininkus ir išrašė jiems ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

38 minutes ant parketo praleidęs 37-erių L. Jamesas pelnė net 56 taškus ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių. Puolėjas buvo labai arti savo karjeros rezultatyviausio pasirodymo (61). Jis taip pat tapo antru vyriausiu NBA krepšininku per visą lygos istoriją, kuriam pavyko pelnyti daugiau nei 55 taškus.

Vyresnis už L. Jamesą 55 taškų ribą yra perkopęs tik Kobe Bryantas, kuris savo atsisveikinimo rungtynėse prieš Jutos Jazz pelnė 60 tašku. Jam taip pat tuomet buvo 37-eri.

Taip pat tai buvo rezultatyviausias krepšininko mačas šį sezoną.

Rezultatyviausias savo karjeros rungtynes lygos veidas buvo sužaidęs 2014 metais, kuomet į tuometinės Šarlotės Bobcats krepšį įmetė 61 tašką.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje po atkarpos 8-0 susikrovė dviženklį pranašumą (25:11).

Vis dėlto, antrajame ketvirtyje gynyba visiškai neveikė, o tuo naudojęsi svečiai sparčiai tirpdė deficitą bei galiausiai šovė į priekį. Netrukus jau San Fransisko krepšininkai džiaugėsi dviženkle persvara (46:60).

Žaidimo vadžias į savo rankas aikštės šeimininkai vėl susigrąžino ketvirtajame kėlinyje, kai pelnė 8 taškus be atsako ir persvėrė rezultatą (119:112).

Vėliau saugų atstumą išlaikę Los Andželo krepšininkai pergalės iš rankų jau nepaleido – 124:116.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 56 (13/20 dvit., 6/11 trit., 12/13 baud., 10 atk. kam.), Russellas Westbrookas 20 (5 kld.), Carmelo Anthony 14 (8 atk. kam.), Malikas Monkas 12, Austinas Reavesas 10, D.J. Augustinas 6.

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (9/13 dvit., 4/9 trit.), Jordanas Poole‘as 23, Jonathanas Kuminga 18, Andrew Wigginsas 14, Otto Porteris Jr. 10 (10 atk. kam.), Mosesas Moody 9, Klay Thompsonas 7.