Lietuvos jaunių iki 19 metų (U-19) rinktinė pasaulio čempionate liko šešta. Mūsiškiai kovoje dėl penktosios vietos 74:80 (23:13, 16:15, 18:23, 17:29) pralaimėjo vokiečiams. Lietuviai išbarstė 20-ies taškų persvarą.

Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Rimantas Grigas rungtynes pradėjo netikėtu starto penketu. Jame buvo iki tol svarbaus vaidmens neatlikęs Tadas Pažėra. Pirmajame kėlinyje aikštėje pasirodė dar du čempionate mažai žaidę krepšininkai – Donatas Kupšas, Mantvydas Žukauskas.

T. Pažėra mačą pradėjo aktyviai. Gynėjo vedama Lietuvos rinktinė pirmavo 11:4 (3 minutė).

Ketvirčio pabaigoje dvitaškį pataikė D. Kupšas ir lietuviai pirmąkart įgijo dviženklę persvarą – 22:12 (9 min.).

Lietuvos rinktinė 22-ąją minutę pabėgo rekordiniu atstumu – 48:28.

Tai pergalės negarantavo.

Vokiečiai 36-ąją minutę persvėrė rezultatą (65:64), o vėliau ir pabėgo. Lietuvius bandė gelbėti Tadas Sedekerskis, bet nugalėjo Vokietijos krepšininkai.

Lietuviai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 32:40.

Lietuva U-19: Tadas Sedekerskis 14 (5/9 metimų, 6 atkovoti kamuoliai), Arnoldas Kulboka 14, Rokas Jokubaitis 13, Eimantas Stankevičius 10.

Vokietija U-19: Oscaras Da Silva 18 (7/11 dvitaškių), Larsas Lagerpuschas 14 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), Richardas Freudenbergas 12 (5 atk. kam.), Ferdinandas Zylka 11, Nelsonas Weidemannas 10.