Jokičiaus trigubas dublis nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Hjustono „Rockets“ (27/16) ekipa, kuri namuose 121:105 (35:28, 25:15, 32:28, 29:34) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (30/14) krepšininkus

Vos 1 tritaškį iš 17 praėjusiame mače realizavęs Jamesas Hardenas šį kartą jau sužaidė kur kas solidesnes rungtynes. Krepšininkas per 31 minutę pelnė 27 taškus (2/6 trit., 4/7 dvit., 13/15 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Dar solidžiau atrodė Russellas Wesbtrookas, kuris ir vėl buvo arti trigubo dublio. Gynėjas per 34 minutes įmetė 28 taškus (11/25 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Jeigu mūsų lyderiai sužaidžia gerai, tada mes tampame tikrai kietais. Jeigu Jamesas, Ericas, Russellas žaidžia gerai, mes tampame puikūs. Pastaruoju metu kiek strigome, tačiau šiandien parodėme, ką galime“, – po pergalės džiaugėsi „Rockets“ strategas Mike‘as D‘Antoni.

Šis laimėjimas Mike‘ui D‘Antoni buvo jubiliejinis. „Rockets“ strategas su šia komanda iškovojo 200-ąją pergalę savo karjeroje. „Nuggets“ šiame mače taip pat turėjo ryškų savo lyderį. Juo tapo Nikola Jokičius, kuris užfiksavo jau aštuntajį trigubą dublį sezone. Serbas per 34 minutes surinko 19 taškų (0/1 trit., 8/18 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Hjustono klubas iki šio mačo buvo pralaimėjęs jau keturis kartus paeiliui, todėl šį kartą tiesiog privalėjo triumfuoti.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 28 (16 atk. kam., 8 rez. per), Jamesas Hardenas 27 (5 atk. kam., 5 rez. per.), Ericas Gordonas 25 (6/8 trit.), Clintas Capela 14 (11 atk. kam.), Austinas Riversas 11 (3/4 trit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 19 (12 atk. kam., 10 rez. per.), Jerami Grantas 17 (7 atk. kam.), P.J.Dozieras 15, Torrey‘us Craigas 14 (7 atk. kam.), Malikas Beasley (12 atk. kam.), Monte Morrisas 11.