Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Memfio „Grizzlies“ (20/24) komandos žaidėjas, tačiau patyrė sutriuškinimą. Lietuvio klubas svečiuose 95:119 (27:25, 17:33, 19:41, 32:20) nusileido Bostono „Celtics“ (29/14) klubui.

J.Valančiūnas per 26 minutes pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 13, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, bet dukart suklydo.

Jaysonas Tatumas Bostono klubui pelnė 23 taškus, tačiau trečiajame kėlinyje patyrė kirkšnies traumą ir toliau nebežaidė. „Grizzlies“ ekipai tai yra antra nesėkmė iš eilės, „Celtics“ – antra pergalė paeiliui. Memfio klubas trečiąjį kėlinį pralaimėjo 19:41 ir tai buvo prasčiausias šios komandos kėlinys šiame sezone.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 16 (13 atk. kam.), Jarenas Jacksonas ir Solomonas Hillas po 13, Kyle‘as Andersonas ir Graysonas Allenas po 10.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 23 (7 atk. kam.), Danielis Theisas 14, Enesas Kanteris 13, Gordonas Haywardas ir Marcusas Smartas po 12.