Utenos „Juventus“ ekipa ketvirtojo kėlinio pradžioje dar turėjo 10 taškų deficitą, tačiau pademonstravo charakterį ir palaužė svečius iš uostamiesčio.

Rungtynių pabaigoje du galingus spurtus surengę aikštės šeimininkai 80:76 įveikė Klaipėdos „Neptūną“, kuriam tai buvo jau penktosios rungtynės per 14 pastarųjų dienų.

Gerai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai pirmojo kėlinio metu turėjo aštuonių taškų persvarą – 21:13. Vis dėlto, „Neptūnas“ antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai, o prieš antrąją rungtynių dalį klaipėdiečiai turėjo trijų taškų persvarą (46:43).

Sėkmingai trečiąjį kėlinį užbaigę svečiai prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo septynių taškų pranašumą – 64:57.

„Neptūnas“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (70:60), tačiau uteniškiai spurtavo 9:3 ir priartėjo prie savo varžovų – 69:73.

Nors į tai Gytis Masiulis atsakė tritaškiu, „Juventus“ pelnė 11 taškų iš eilės ir galingai rungtynes užbaigę uteniškiai išplėšė pergalę iš klaipėdieičių rankų (80:76).