„Arsenal“ sužaidė lygiosiomis su juos smūgiais talžiusiais „Premier“ lygos autsaideriais

Londono „Arsenal“ futbolininkai nesugebėjo išlaikyti turėtos dviejų įvarčių persvaros ir sužaidė lygiosiomis rezultatu 2 – 2 su visiškais Anglijos „Premier“ lygos autsaideriais „Watford“.

„Arsenal“ futbolininkai (nuotr. SCANPIX)

Rungtynės Unai Emery auklėtiniams prasidėjo tiesiog puikiai ir sužaidus maždaug pusvalandį jie susikrovė solidžią persvarą. Prie to svariausiai prisidėjo puolėjas Pierre-Emerickas Aubameyangas, kuris pelnė abu įvarčius.

21-ą minutę gabonietis sulaukė gero Seado Kolašinaco perdavimo baudos aikštelėje ir smūgiu pažeme nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

32-ą minutę jį geru perdavimu maitino Nicolasas Pepe, po kurio P.E.Aubameyangas lengvu smūgiu nuginklavo vartininką – 2 – 0.

Visgi „Watford“ savo varžovams užkūrė tikrą pirtį. Jie per šias rungtynes atliko net 31 smūgį į vartų pusę, o 24 vien antrajame kėlinyje. Tai greitai pasiteisino.

53-ią minutę Tomas Cleverly pasinaudojo nedovanotina varžovų žaidėjo klaida ir iš kelių metrų atstumo pasiuntė kamuolį į vartus.

Rezultatą „Watford“ pavyko išlyginti rungtynėms jau artėjant prie kulminacijos, kuomet 81-ą minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį užtikrintai realizavo Roberto Pereyra – 2 – 2.