roberto pereyra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „roberto pereyra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „roberto pereyra“.

„Arsenal“ sužaidė lygiosiomis su juos smūgiais talžiusiais „Premier“ lygos autsaideriais

Londono „Arsenal“ futbolininkai nesugebėjo išlaikyti turėtos dviejų įvarčių persvaros ir sužaidė lygiosiomis rezultatu 2 – 2 su visiškais Anglijos „Premier“ lygos autsaideriais „Watford“. Rungtynės Unai Emery auklėtiniams prasidėjo tiesiog puikiai ir sužaidus maždaug pusvalandį jie susikrovė solidžią persvarą. Prie to svariausiai prisidėjo puolėjas Pierre-Emerickas Aubameyangas, kuris pelnė abu įvarčius.
2019-09-16

Anglijos čempionai išnešė sveiką kailį

Anglijos čempionai Londono „Chelsea“ futbolininkai buvo priversti vytis kolegas iš „Watford“. Vis dėlto, suspurdėjo kritikuojamas puolėjas Michy Batshuayi, kilęs nuo suolo ir pasižymėjęs dubliu. „Chelsea“ laimėjo 4:2 (1:1). Pirmąjį įvartį nuostabiu smūgiu iš toli pelnė Pedro (12 minutė). Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Abdoulaye Doucoure (45+2 min.
2017-10-21

Įspūdinga čempiono pergalė Italijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio mače

Įspūdingą pergalę 2014-2015 metų sezono Italijos futbolo taurės turnyro (Coppa Italia) aštuntfinalio rungtynėse iškovojo bei į ketvirtfinalį iškopė šalies čempionas bei pirmenybių lyderis Turino „Juventus“ klubas, ketvirtadienį namuose 6:1 (3:0) sutriuškinęs „Verona“ futbolininkus.   Du įvarčius nugalėtojams pelnė Sebastianas Giovinco (6 ir 45+1 min.), po vieną – Roberto Pereyra (21 min.), Paulas Pogba (53 min.), Alvaro Morata (63 min.