Anglijos „Premier“ lygoje sunkiasvorių mūšis tarp „Manchester City“ ir Londono „Tottenham“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Kyle’as Walkeris 4-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas užtikrintai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų. Gynėją suklaidinęs K.Walkeris atliko puikų perdavimą Raheemui Sterlingui, tačiau pastarojo 7-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo rikošeto skriejo virš vartų.

Anglijos čempionų antrojo pakelto kamuolio nuo kampinio gairelės metu Rodri po kontakto su varžovu krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Puikaus Kevino De Bruyne perdavimo sulaukęs Raheemas Sterlingas 20-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Erikas Lamela 23-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino rezultatą 1:1.

Kevinas De Bruyne 27-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas užtikrintai užgesino pavojų prie savų vartų.  Sergio Aguero 35-ąją minutę tiksliai uždarė K.De Bruyne perdavimą ir vėl persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

K.De Bruyne 36-ąją minutę baudos aikštelėje klaidinamaisiais judesiais išsilaisvino iš Davinsono Sanchezo gynybos gniaužtų, tačiau belgo smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų. Puikaus K.De Bruyne perdavimo sulaukęs Ilkay’us Gundoganas atliko pavojingą smūgį, tačiau tikslo nepasiekė.

Oleksandras Zinchenko 49-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš toli, tačiau Hugo Llorisas užtikrintai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs. „Man City“ surengė dar keletą pavojingų atakų iš eilės.

S.Aguero smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio, tuo tarpu netrukus H.Llorisas užtikrintai sugavo kamuolį po Bernardo Silvos pabandymo.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Lucasas Moura 56-ąją minutę puikiu smūgiu galva vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Bernardo Silva 62-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau paskutinę akimirką svečius nuo įvarčio išgelbėjo kamuolį išmušęs gynėjas.

Gabrielis Jesusas 72-ąją minutę sėkmingai susistabdė kamuolį ir atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Lucasas Moura 82-ąją minutę pabandė surengti greitą „Tottenham“ išpuolį, tačiau ataka nutrūko po to, kai kamuolį prarado perdavimo sulaukęs Erikas Lamela.

R.Sterlingas 88-ąją minutę baudos aikštelėje atliko žemą perdavimą, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė ir ataka nutrūko.

Gabrielis Jesusas 92-ąją minutę pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į vartus. Visgi VAR technologijos pagalba pasinaudojęs teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.