Viskio verslo partneris atskleidė netikėtą McGregoro veidą: to nemato niekas

MMA superžvaigždė iš Airijos Conoras McGregoras visiems žinomas kaip ilgaliežuvis, nepraustaburnis ir skandalistas. Tačiau maža dalis žmonių suvokia, kad toks paveikslas yra piešiamas specialiai, norint gauti didesnę reklamą ir uždirbti didelius pinigus iš kovų narve. Kad sportininkas gali būti ir yra kitoks, rodo ne vienas poelgis.

C.McGregoras pasinėrė į viskio verslą (nuotr. SCANPIX)

31-erių kovotojas vis daugiau laiko skiria įvairiems projektams, o ne sportui. Vienas to pavyzdžių – itin sėkmingai besiklostantis viskio „Proper No. Twelve“ verslas.

Jis šį verslą vysto tikrai ne vienas – už nugaros stovi su alkoholinių gėrimų gaminimu daugelį metų dirbantis Kenas Austinas.

Šiam vyrui teko praleisti nemažai laiko su airiu, keliaujant po JAV ir pristatant naują viskį. Ir šių kelionių metu jis nemažai sužinojo apie C.McGregorą kaip asmenybę, o ne skandalistą, matomą žiniasklaidos puslapiuose.

Apie tai K.Austinas papasakojo „Business Insider“ žurnalistams.

Turo po JAV metu C.McGregoras nusprendė kiek nukrypti nuo planuoto maršruto ir netikėtu vizitu nustebinti vienos gėrimų parduotuvės Baltimorėje lankytojus.

Kovotojas norėjo pabendrauti su gerbėjais, nupirkti jiems savo viskio ir tiesiog gerai praleisti laiką.

Apie kovotojo vizitą greitai pasklido kalbos ir parduotuvė akimirksniu prisipildė žmonių. Į aikštelę įvažiavo ir automobilis, kuriame sėdėjo didelė šeimyna, vos tilpusi į jį.

REKLAMA

„Iš automobilio iššoko berniukas, šaukėsi Conoro ir prašė nusifotografuoti. Jis sutiko ir pagriebęs vaiką įsiamžino su juo“, – prisiminę K.Austinas.

Minia vis didėjo ir airio apsaugos komanda pabūgo, kad nesukontroliuos jos, tad paskubino sportininką keliauti toliau.

Kiek vėliau C.McGregorą pasiekė žinia, kad minėta šeima ir berniukas gyvena itin vargingai ir beveik viskas, ką jie turi – automobilį, į kurį vos tilpo. Šie buvo benamiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų