• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Seksas – vienas iš didžiausių džiaugsmų, kuriuos padovanojo mums gamta. Sekso reikšmė – ne tik giminės pratęsimas. Sekso pagalba žmogus tam tikru būdu ir įsitvirtina visuomenėje, ir netgi pasiekia aukštų tikslų.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėl to dažniausiai žmonės užsiima seksu, jausdami švelnius jausmus vienas kitam – ar tai būtų meilė, ar įsimylėjimas ar paprasčiausia simpatija.

REKLAMA

Visi žmonės skirtingi – kai kam norisi užsiimti seksu keletą kartų per dieną, kai kuriems užtenka poros kartų per savaitę, o gal netgi ir per mėnesį. Būna taip, kad žmogus neturi lytinių santykių keletą metų. Kas geriau yra šiuolaikinei moteriai ir jos sveikatai: ar kuo dažniau užsiimti seksu ar vis dėl susilaikyti ilgą laiką nuo sekso pagundų? Ar iš tikrųjų tiesa „kuo daugiau sekso, tuo geriau“?

REKLAMA
REKLAMA

Deja, į šį klausimą negalima atsakyti vienareikšmiškai. Viskas priklauso, visų pirma nuo individualių moters organizmo ypatumų, antra, nuo amžiaus, temperamento ir asmeninio gyvenimo.

Žinoma, yra moterų, kurioms reikia sekso todėl, kad jų organizme gaminasi per daug lytinių hormonų. Tokias moteris dažnai vadina nimfomanėmis, o vyrai, tokias sutikę, dažnai nežino, ką daryti su tokiu padidintu seksualiniu aktyvumu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taigi, kaip atsiliepia jų hiperseksualus aktyvumas sveikatai? Iš esmės, teigiamai, kadangi jis atitinka moters organizmo poreikius.

Vis dėl to padidintas seksualinis aktyvumas būdingas tikrai ne visoms moterims. Ir nuo ko jis priklauso ir kokiu būdu atsiliepia moters gyvenimui? Praktika rodo, kad įsitvirtinęs įsitikinimas, kad kuo daugiau sekso moters gyvenime, tuo jai geriau, nelabai atitinka tikrovės.

REKLAMA

Įsivaizduokite situaciją. Jums maždaug 19-20 metų, jūs sutinkate vaikiną. Meilė ir aistra jus yra užvaldžiusi, kai jūs esate vienas kito glėbyje. Jūs norite sekso, ir kuo daugiau užsiimate juo, tuo daugiau jums jo norisi. Jūs pradedate gyventi kartu arba ištekate. Tačiau per tam tikrą laiką jūs pasisotinate, ir ne taip trokštate intymių sueičių, kaip kad buvo santykių pradžioje.

REKLAMA

Kas gi atsitiko? Jūsų santykiai perėjo į reguliariąją stadiją, ir dabar jus tenkina ne sekso kiekybė, bet jo kokybė. Taigi, atėjo laikas, kai jūs pasisotinote seksu. Psichologai ir seksologai teigia, kad reguliarus intymus gyvenimas yra žymiai naudingesnis sveikatai, nei intensyvaus sekso periodai, kurie seka po ilgų susilaikymų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šiuo metu tikrai ne kiekviena moteris gali pasigirti tuo, kad ji turi normalų intymų gyvenimą. Kiekvieną dieną ji rūpinasi karjera, savo gerbūviu ir tuo, kad padaryti teigiamą įspūdį bendruomenėje, kurioje gyvena, ir iš viso to seka, kad ji paprasčiausiai neturi laiko normaliam asmeniniam gyvenimui, taigi, ir reguliariam seksui. O pastovūs harmoningi santykiai galėtų dovanoti kasdieninius intymaus bendravimo džiaugsmus.

REKLAMA

Dabar madoje yra trumpalaikiai, vienas kitą keičiantys romanai, kurie dažnai trikdo moters vidinę būseną, kai ji jaučia tuštumą. Vaikantis sekso, noras neatsilikti nuo kitų išveda moteris iš pusiausvyros. Jėgų atstatymas ir poilsis ateina tik tuomet, kai moteris pagaliau suranda tą vienintelį, su kuriuo ji gali užsiimti seksu gal ne taip dažnai, tačiau reguliariai.

Būtent lytinio gyvenimo reguliarumas padaro moterį laimingą intymiame gyvenime.

Todėl frazė „kuo daugiau sekso, tuo geriau“ ne visiškai yra teisinga. Kiekviena turi rinktis, koks seksualinis gyvenimo ritmas jai tinka, ir taip mėgautis pilnaverčiu gyvenimu.

Suaugusiems.lt inf. - Sekso prekės

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų