Ar žinojote, kad pozos, kuriomis miegate su antrąja puse, išduoda jūsų santykių tvirtumą? Tai nustatė amerikiečių mokslininkai.

Vienas – ant pilvo, kitas – ant nugaros

Sėkmė jų santykių raidoje daugeliu atvejų priklauso nuo to, ar miegantysis ant pilvo moka kontroliuoti ir pažaboti savo norą vadovauti. Šiaip ar taip, jis turėtų pamėginti tai daryti, nes miegantysis ant nugaros anksčiau ar vėliau jį mes.

Vienas – ant šono, kitas – ant pilvo

Partneriai puikiai papildo vienas kitą. Sprendžiant svarbius klausimus tas, kuris mažiau pasitiki savimi (miegantysis ant šono), mielai sutiks su miegančiuoju ant pilvo. Ir jokios atsakomybės už priimtus sprendimus!

Vienas –ant šono, kitas – ant nugaros

Tarp jūsų daug prieštaravimų. Miegantysis ant nugaros dažnai būna grubus kito partnerio atžvilgiu. O pastarajam vertėtų pasipriešinti, nes kuo toliau – tuo labiau bus terorizuojamas ir engiamas.

Abu miega ant nugaros

Partneriai dažnai pykstasi, todėl kiekvienas jų elgiasi taip, tarsi žinotų viską pasaulyje. Ryšys įdomus, bet, deja, neilgalaikis.

REKLAMA

Abu miega ant pilvo

Vyksta kova dėl valdžios, nes partneriai konkuruoja vienas su kitu, kuris teisesnis ir atsakingesnis.

Abu miega ant šono, kojas prispaudę prie partnerio kojų

Partneriai jaučiasi glaudžiai susiję vienas su kitu, jiems sunku keisti savo įpročius. Kad santykiai toliau rutuliotųsi, jiems svarbu labiau pasitikėti vienas kitu.

Abu miega ant šono šiek tiek iškėtoję kojas

Tai – pati harmoningiausia pora. Vyrauja visiškas savitarpio supratimas, santykiai ramūs, abu jaučia susidomėjimą vienas kitu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų