Įvairūs tyrimai įrodė, jog vyrai, du tris kartus per savaitę patiriantys orgazmą, gyvena ilgiau. Teigiamas poveikis moterų sveikatai taip pat nustatytas, tačiau ne toks žymus. Šiaip ar taip, orgazmas vien dėl orgazmo toks pats malonus.

Mokslininkai teigia, jog 1 proc. viso pasaulio moterų gali pasiekti orgazmą vien stimuliuojant jų krūtis. Na ir pasisekė joms!

 Mažiau nei trečdalis moterų sekso metu patiria orgazmą, tuo tarpu trys ketvirtadaliai vyrų jį patiria kekvieną kartą mylintis. Jei poros maždaug 20 minučių prieš sueitį skirtų glamonėms ir bučiniams, statistika išaugtų iki 9 iš 10 patenkintų moterų.

 70 proc. moterų nors kartą yra suvaidinusios orgazmą. Vyrai supranta, ar orgazmas tikras, iš kelių dalykų – klitorio susitraukimo, širdies plakimo, išsiplėtusių akių vyzdžių, suriestų pėdų ir sustandėjusių spenelių. Tačiau kadangi visa tai pamatyti vienu metu labai sunku – jie dažnai nepastebi apgaulės...

 Šiuo metu bandoma pagaminti efektyvią „moterišką viagrą“, kuri neturėtų pašalinio poveikio. Pagaliau mokslininkai pagalvojo ir apie moteris!  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų