Į teritoriją, kurioje ilgą laiką su puikiai vertinamu „MX-5“ rodsteriu ilgus metus dominuoja „Mazda“ artimiausiu metu priruošusi įžengti „Toyota“ jau beveik parengusi atvirą savo GT 86 kupė modelio versiją.

Pirmąjį koncepcinio „FT 86 Open Top“ koncepcinio kabrioleto eskizą „Toyota“ išplatino dar sausio pabaigoje, taip pat maždaug prieš porą savaičių internautai galėjo žvilgtelėti į ne itin rūpestingai saugomoje teritorijoje Pietų Afrikoje slapta darytus kadrus. Vakar pagaliau pasirodė ir oficialios „2+2“ tipo sėdimų vietų išdėstymą turinčio modelio nuotraukos.

Greta pašalinto stogo ir priekiniai rėmui bei variklio dangčiui tekusių pertvarkymų, naujų lengvojo lydinio ratlankių „FT 86 Open Top“ išorės dizainas identiškas kupė modeliui. Akivaizdu, kad kabrioletas gaus minkštą sulankstomą stogą, tačiau kol kas nėra žinių ar jis bus elektrinis, ar valdomas rankiniu būdu.

Interjeras papildytas aukštesnės klasės pojūtį turinčiais suteikti akcentais, tokiais kaip dviejų atspalvių mėlynos ir baltos odos apmušalai siuvinėti kontrastingomis geltonomis siūlėmis ir GT 86 variklio žymėjimo logotipo pavidalo telefono laikiklis centrinėje konsolėje.

„Toyota“ kol kas nepranešė apie tai, koks variklis suka koncepto ratus, tačiau galima numanyti, kad tai tas pats 2,0 litrų horizontalus keturcilindris arba patobulinta jo versija.

Oficialus modelio debiutas įvyks Ženevos automobilių parodoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų