REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovo mėnesį Ženevoje rengiamoje tarptautinėje automobilių parodoje debiutuos „Mitsubishi Motors Corporation“ labai reikšmingas modelis – naujos kartos „Outlander“. Sausį pasaulio žiniasklaidai „Mitsubishi“ pateikė naujojo visureigio išvaizdos užuominą, o šiandien trečiosios kartos „Outlander“ galima pamatyti „visu ūgiu“. Naujasis automobilis atspindės pasikeitusią „Mitsubishi“ dizaino ir techninių sprendimų filosofiją.

REKLAMA
REKLAMA

Koncernas teigia, kad naujasis modelis yra visiškai naujas, sukurtas taikantis prie naujos universalios ir lanksčios „Mitsubishi“ vidutinės klasės platformos. Visureigyje turėtų sklandžiai derėti  gerokai sumažinta aplinkos tarša (mažiau nei 130 g/km), modernios saugumo sistemos, komfortas, patogumas ir pritaikomumas kasdienėms reikmėms.

REKLAMA

Kaip teigiama koncerno pranešime, miesto visureigio dydis liks beveik nepakitęs, o jo išvaizda atitiks filosofiją „tvirtas-saugus-paprastas“. „Outlander“ išsiskiria švariomis kėbulo linijomis ir įsimintina išvaizda, o jo salone vyraus aukštos kokybės apdailos medžiagos, aukštos raiškos ir paprastos išvaizdos prietaisų skydeliai.

REKLAMA
REKLAMA

Europos pirkėjams pirmiausia bus pasiūlytos modifikacijos su dviem varikliais – 2 litrų darbinio tūrio benzininiu ir 2,2 litro dyzeliniu. Priklausomai nuo modifikacijos, automobilyje galės būti montuojama degalus taupanti „Stop&Go“ sistema bei nauja 6 laipsnių automatinė pavarų dėžė.

Vasarą naujasis „Outlander“ debiutuos Rusijos rinkoje. Rudenį bus pradėta prekyba visoje Europoje. Taip pat planuojama hibridinė modifikacija su integruotu elektros varikliu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų