mitsubishi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mitsubishi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mitsubishi“.

Automobiliai, kuriems kuo puikiausiai tinka „Sleeperio“ etiketė

„Sleeperis“? Kas tai? Tai yra automobilis, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip nekaltos avelės, tačiau po apgaulinga išvaizda slepiasi tikrų tikriausias vilkas, kuris su mielu noru pažemintų triukšmingą ir pajėgų analogą. Įsivaizduokite situaciją : jūs vairuojate naujutėlį „Porsche Cayman“, jūs išvažiuojate į miestą pasivažinėti ir po keletos kilometrų sustojate prie šviesoforo.
2024-04-20

#iGo2Dakar. Didysis Dakaro skandalistas

Thierry Sabine pasiūlytas nuotykių Afrikos dykumose receptas sulaukė fenomenalios sėkmės, todėl  maratonas „Paryžius – Dakaras“ kaip magnetas pradėjo traukti anuometines Europos įžymybes. Čia startavo ir karališkųjų šeimų nariai, ir kino pasaulio žvaigždės, ir politikos gigantų atžalos. Daugeliu atvejų jų sportiniai pasiekimai buvo kuklūs, tačiau kai kas sugebėjo sukelti skandalus, užgožusį patį Dakarą ralį.
2024-01-15

#iGo2Dakar. Didžioji „dykumų lapino“ Jean-Louis Schlesser avantiūra

Bemaž visose automobilių sporto disciplinose startuojančius lenktynininkus galima suskirstyti į tris kategorijas. Vieni siekia maksimaliai aukštų rezultatų, antri ieško malonumų ir nuotykių, o treti -suka galvas kaip aplenkti varžovus gudraujant ar naudojantis taisyklėse esančiomis spragomis. Dakaras nėra išimtis. Didysis dykumų maratonas taip pat turi intriguojančią išradingų technikos patobulinimų,  tyčinių avarijų bei taisyklių laužymo istoriją.
2024-01-11

15 automobilių, kuriems nepavyko išlįsti iš „Mercedes-Benz“ E klasės šešėlio

„Mercedes-Benz“ E klasė daugelį metų buvo laikoma savo klasės etalonu. Santūri, bet elegantiška išvaizda, erdvus ir patogus salonas. Prie to pridėkite visuomenėje vyraujančią patikimumo kozirį ir netrukus skirtingos E klasės „Mercedes-Benz“ modelio kartos tampa vienu geidžiamiausiu automobiliu savo klasėje. Kad ir kokią stiprią paklausą turi nauji ir naudoti E klasės „Mercedes-Benz“ modeliai, ne visi trokšta vairuoti automobilį su trikampe žvaigžde.
2023-11-21

Kitokia automobilių atstovybė: pardavinėja ralio automobilius

Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse galima labai lengvai rasti naujų arba naudotų automobilių salonus, tačiau kaip reaguotumėte į žinią, jog Šiaurės Airijoje galima rasti įmonę, kuri rūpinasi naujų, apynaujų ir legendinių ralio automobilių prekyba? Susipažinkite su „KG Motorsport“ – patyrusio lenktynininko Kieronas Graffinas įkurta įmone, kuris savo dirbtuvėse išdidžiai eksponuoja porą „Subaru Impreza WRX STI S7 WRC“ automobilių, kuriuos kadaise vairavo Petteris Solbergas ir Richardas Burnsas.
2023-10-12

„Samsonas Rally Utena“ 2023 - jauniausias šalies istorijoje ralio nugalėtojas

Pasibaigus „Samsonas Rally Utena“  2023 buvo perrašyta Lietuvos ralio istorija - dar jokiam šešiolikos metų jaunuoliui nėra pavykę laimėti Lietuvos automobilių ralio čempionato etapo bendroje įskaitoje. Visa tai pasikeitė šiandien - itin aukštą šio pasiekimo kartelę užkėlė šešiolikmetis norvegas Karl Peder Nordstrand.
2023-10-02

„Nissan Sunny GTi-R“: Galingųjų „Mitsubishi“ ir „Subaru“ šešėlyje likęs hečbekas

Vartant didžiulius automobilių katalogus, gali susidaryti įspūdis, jog geriausia benzingalviško charakterio automobilių era buvo dešimtame dešimtmetyje. Jo metu automobilių gamintojai iš JAV galiausiai sugebėjo išlysti iš gilaus miško, prancūzų gamintojai džiugino itin smagiai valdomais hečbekais, vokiečiai surado idealų supersedanų receptą, o gamintojai iš Italijos sugebėjo labai aukštai iškelti superautomobilių kartelę.
2023-09-16

„Gran Turismo“ automobiliai pagal gamintojus iš Japonijos

„GT“ arba tiesiog – „Gran Turismo“. Labai trumpas, bet gana taikliai tam tikrą automobilių rūšį apibūdinantis terminas. Įprastai, šio tipo automobiliai būna greiti, prabangūs, komfortiški. Sukurti ilgoms, tarpkontinentinėms kelionėms ir dažniausiai pasižymi dviejų durų kupė kėbulo tipu bei keturiomis sėdynėmis. Europietiškų automobilių gamintojai šį mašinų žanrą puikiai išmano ir iki šiol yra laikomi „GT“ klasės automobilių lyderiais.
2023-09-15

Ketvirtame Lietuvos „Street Race“ čempionato etape – arši kova dėl pergalės

Savaitgalį Kuršėnų autodrome skambėjo lenktynėms paruoštų variklių garsai. Čia vyko ketvirtasis Lietuvos „Street Race“ čempionato etapas, kuriame dėl nugalėtojų taurių vyko nuožmi kova. „Kuršėnų autodromo etapas kaip visada – buvo labai smagus, tačiau kiek neįprastas. „Rally 4 Fun“ komanda tikrai pasistengė ir paruošė naują trasos konfigūraciją – pieš laikrodžio rodyklę“, – po varžybų sakė daugkartinis „Street Race“ čempionato prizininkas Pavel Viduto.
2023-08-08

Kauno rajone per avariją sužaloti trys žmonės

Kauno rajone antradienį įvykusios avarijos metu sužaloti trys žmonės. Kaip pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, avarija įvyko apie 16.20 val. Kauno rajone, kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai. Automobilis „Mitsubishi Grandis“, vairuojamas 40-metės moters, susidūrė su automobiliu „Toyota Land Cruiser“, vairuojamu 63-ejų vyro. Dėl patirtų sužalojimų vairuotojai ir automobilio „Mitsubishi Grandis“ keleivė, gimusi 2016 metais, pristatyti į gydymo įstaigą.
Kriminalai 2023-07-19
REKLAMA
REKLAMA

Paskelbta Lazdijų ralio starto tvarka: kas ir kodėl lenktynes pradės pirmuoju numeriu?

Iki trečiojo Lietuvos automobilių ralio čempionato etapo „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai“ etapo likus vos kelioms dienoms paskelbta dalyvių starto tvarka. Organizatoriai siūlo ne tik susipažinti su aukščiausius starto numerius gavusiais ekipažais, bet ir išgirsti motyvus, kuriais remiantis yra dėliojama starto tvarka.
2023-06-27

„Mitsubishi Pajero Evolution“: Odė Dakaro nugalėtojui

Nuo 1997 iki 1999 metų, vienas didžiausių Japonijos automobilių gamintojų – „ Mitsubishi“, gamino automobilių entuziastams skirtą visureigį – „Mitsubishi Pajero Evolution“.  Tai buvo bendro naudojimo keliams skirtas bolidas, kuris daugelį metų buvo nenugalimas Dakaro ralyje. 280 pasiutusių arklių  Vokietijos automobilių gamintojai yra sutarę, jog daugelis iš gamyklos išriedančių modelių privalo turėti maksimalaus greičio apribojimą ties 250 km/val. riba.
2023-06-22

Atskleidė kurį automobilį pigiau išlaikyti: elektrinį ar benzininį

Naujų automobilių pirkėjai šiandien labai dažnai susiduria su dilema, kuomet reikia pasirinkti vieną iš dviejų galimų opcijų – benzininės ar elektrinės.
2023-06-12

Anti-Lag sistema : Kas tai?

Bang-Bang-Bang. Tokį garsą dažniausiai girdime, kai automobilio savininkas atleidžia akceleratoriaus pedalą, o per išmetamąjį mašinos vamzdį sklinda didžiausios liepsnos, it joje ką tik būtų pažadintas drakonas.
2023-05-26

Laiko užmiršti: įspūdinga „Mitsubishi“ koncepcija

Kiekvieną kartą pagalvojus apie aukštesnės klasės automobilių gamintoją, daugeliui šis apibrėžimas asocijuojasi su „Audi“, BMW, „Jaguar“ ar „Mercedes-Benz“. Žinoma, į šį sąrašą taip pat galima įtraukti „Cadillac“ ar „Lexus“, tačiau įvairūs pavyzdžiai rodo, jog daugelio gamintojų bandymai, su tam tikromis išimtimis, įsibrauti į anksčiau minėtų gamintojų teritoriją baigiasi nesėkme. Japonijos automobilių gamintojams, aukštesnės klasės ratuočių segmentas, iki šiol, yra sunkiai įkandama užduotis.
2023-05-08

„Mitsubishi“ vėl keičia savo sprendimą: Europoje prekiaus naujos kartos „Outlander“

„Mitsubishi“ pareiškė, jog nuo 2024 m. Europoje planuoja pardavinėti naujos kartos „Outlander“ visureigį. Tai –netikėtai malonus pareiškimas, mat anksčiau bendrovė teigė, jog Europa nėra tas regionas, kuriam norėtų skirti daugiau dėmesio. Toks sprendimas buvo mažų mažiausiai keistas, mat būtent „Outlander“ buvo populiariausias „Mitsubishi“ bendrovės modelis Europoje. Nuo 2013 metų „Mitsubishi“ pardavė beveik 200 000 automobilių su iš tinklo įkraunama hibridine pavara.
2023-03-15

„Viada-Multi FX“ ekipos drama Utenoje: Giedriaus Notkaus kova dėl sekundžių ir Jono Sluckaus avarija

Utenoje baigėsi 2022-ųjų metų Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „Samsonas Rally Utena“. Jame sprendėsi šio sezono prizininkų pozicijos, tad varžybos buvo išties įtemptos. „Viada-Multi FX“ komandos nariams ralis klostėsi skirtingai – Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu įsivėlė į artimą kovą su varžovais, o Jonas Sluckus su Giedriumi Šileikiu patyrė smarkią avariją. Dar prieš šias varžybas rezultatų lentelė bylojo, kad kova dėl trečiosios absoliučios įskaitos vietos bus išties įdomi.
2022-10-05

„Samsonas Rally Utena“ dalyvių automobiliai – po padidinamuoju techninių komisarų stiklu

Ketvirtadienį Utenoje darbą pradėjo ne tik administracinė, bet ir techninė „Samsonas Rally Utena“ komisija. Techninių komisarų užduotis – patikrinti dalyvių automobilių atitikimą techniniams reikalavimams bei saugumo sistemas. Tik gavus techninės komisijos patvirtinimą dalyviams bus uždegta žalia šviesa pradėti rugsėjo 30-ą – spalio 1-ą dienomis vyksiančias varžybas. Jos bus finalinis Lietuvos automobilių ralio ir ralio sprinto čempionatų etapas.
2022-09-30

Paskelbta „Samsonas Rally Utena“ starto tvarka: pirmame dešimtuke – penkių šalių vėliavos

Pirmadienio vakarą buvo paskelbta „ Samsonas Rally Utena“ starto tvarka. Joje paeiliui surikiuoti visi 110 ekipažų, rugsėjo 30-ą – spalio 1-ą dieną startuosiantys paskutiniame Lietuvos automobilių ralio čempionato etape. Pirmasis starto numeris suteiktas Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus ekipažui. Šis duetas yra laimėjęs visus penkis šiemet jau vykusius Lietuvos ralio čempionato etapus ir dar iki „Samsonas Rally Utena“ varžybų užsitikrino šalies čempionų vardą.
2022-09-27

Spalio mėnesio pradžioje įvyks jau 49-asis „Kauno ruduo“ ralis

Tik dvi savaitės beliko iki spalio 8-ąją vyksiančio tradicinio, jau 49-ojo ralio „Kauno ruduo“. Tai vienos seniausių automobilių sporto varžybų, prasidėjusios 1974 m ir nuo to laiko organizuojamos kasmet, be pertraukų. Jų istorija nenutrūko ir sunkiausiais šaliai blokados metais, kai katastrofiškai stigo ne tik degalų.
2022-09-23

Startavo didžiausias rally-raid iššūkis Lietuvoje: dalyviai įveikė prologą

Visi Lietuvos rally-raid disciplinos mėgėjai puikiai žino, kad antroje vasaros pusėje jų laukia didžiausia metų šventė – „Lietuvos Baja čempionato ir taurės“ etapas, arba dar kitaip – didžiuoju vadinamas „Perimetras“. Liepos 27-30 dienomis vyksiančiose varžybose prie starto linijos stojo net 52 ekipažai, iš kurių 8 automobiliai, 17 motobagių, 19 motociklų ir 8 dalyviai, važiuojantys Adventure klasėje.
2022-07-29

Vaidotas Paškevičius apie ralį Viekšniuose: „Finišuoti iškart už čempionų – didelis pasiekimas“

Praėjusį savaitgalį Mažeikių ir Viekšnių apylinkėse įvykusiose Lietuvos automobilių ralio čempionato varžybose „Orlen Lietuva Rally“ startavo ir Vaidoto Paškevičiaus bei Edvino Bieliausko duetas. „SV Technika Racing“ komandos atstovams pavyko pademonstruoti solidų tempą ir sėkmingai pasiekti finišą už savęs paliekant nemažai greitų oponentų ir klasėje nusileidžiant tik ralio legendoms.
2022-07-26

Prizininkų gretose „Rally Žemaitija“ baigusį Giedrių Notkų maloniai nustebino lenkų greitis ant žvyro

Praėjusį šeštadienį Kelmėje baigėsi dvi dienas trukusios ralio varžybos „Rally Žemaitija“. Kadangi tai buvo ne tik Lietuvos, bet Lenkijos automobilių ralio čempionato etapas, čia atvyko itin gausus būrys greitų svečių, startavusių „Rally2“ kategorijos automobiliais. Lenkai metė nemažą iššūkį lietuviams, turėjusiems puikią progą palyginti savo tempą su kaimynais.
2022-07-12

„Mitsubishi“ stabdo automobilių gamybą Rusijoje

„Mitsubishi“ pranešė, kad sustabdė automobilių Kalugos mieste esančią gamyklą. Šią gamyklą „Mitsubishi“ valdo kartu su „Stellantis“ koncernu.  „Dėl logistinių sunkumų nuo kovo mėn. sustabdytas transporto priemonių eksportas ir dalių tiekimas į Rusiją“, – sakoma penktadienį paskelbtame „Mitsubishi“ pareiškime.
2022-04-11

„Mitsubishi“ grįžta į automobilių sporto areną: dalyvaus bekelės varžybose

Po labai ilgos pertraukos, vienas žinomiausių vardų Pasaulio ralio čempionate sugrįžta į ten, kur ir turėtų būti – automobilių sportą. Japonijos automobilių gamintojas paskelbė, jog šiemet dalyvaus Azijos „Cross-Country“ čempionate. Konkurencijos nestokojančiose varžybose „Mitsubishi“ dalyvaus su „Triton“ vardu pavadintu pikapu, kuris Europoje yra geriau žinomas „L200“ vardu. Be to, „Mitsubishi RalliArt“ komandai vadovaus du kart Dakaro ralio nugalėtojas ir legenda Hiroshi Masuoka.
2022-04-04

Neišpasakytas išradingumas: automobilius vogdavo naudodami „Game Boy“ konsolę

Tobulėjant technologijoms, didėja ir vagių galimybės lengviau įvykdyti nusikaltimus. Geras pavyzdys – trys vyrai Jungtinėje Karalystėje, kurie buvo sulaikyti už tai, kad naudodami diskretišką, specialiai pagamintą prietaisą, kuris telpa į delną, pavogė penkis skirtingus automobilius.
2022-03-10

„Alfa Romeo Winter Rally Cup“: Ignalinoje ­– greitų vairuotojų principinė kova

Kartu su po kelių metų pertraukos į Lietuvą sugrįžtančiu žiemos raliu į jį grįžta ir greičiausieji Lietuvos lenktynininkai. Sausio 29 dieną Ignalinoje vyksiančiame pirmame iš trijų žiemos ralio taurės etapų prie starto linijos stos trys dešimtys dalyvių, kurių tarpe startuos ir paskutinio Lietuvoje vykusio žiemos ralio čempionas Dominykas Butvilas.
2022-01-26

Žiemos ralis grįžta į Lietuvą: sausio paskutinį savaitgalį vyks „Alfa Romeo Winter Rally Cup“ Ignalinoje

Visi Lietuvos ralio gerbėjai bei ekstremalių vaizdų entuziastai anksčiau buvo įpratę, kad paskutinį sausio savaitgalį reikia rezervuoti ralio fiestai, bet jau bene penkmetį ši tradicija buvo užmiršta. Po kelių metų pertraukos toks savaitgalis vėl grįžta – sausio 29 dieną Ignalinoje vyks „Alfa Romeo Winter Rally Cup“. Tai pirmasis iš trijų žiemos taurės ralio etapų, kuriuose greičiausi Lietuvos lenktynininkai turės progą išsiaiškinti kuris iš jų yra greičiausias žiemos sąlygomis.
2022-01-20

Po ilgų derybų ir svarstymų Latvijoje įvyks tarptautinės „Rally Sarma 2022“ varžybos

Sausio pradžioje buvo nuspręsta vasario 12 dieną surengti tarptautinį žiemos ralį „Rally Sarma", kuris dvejus metus neįvyko dėl netinkamų oro sąlygų ir pasaulinės pandemijos. Šiemet viename didžiausių sporto renginių Gulbenės regione susirinks vietos ir užsienio sportininkai, kurie varžysis dėl Latvijos ir Estijos ralio čempionatų taškų, taip pat dėl Latvijos istorinio ralio ir Latvijos ralio sprinto taurės taškų. Deja, šiemet ralis bus surengtas be žiūrovų.
2022-01-13

„Need For Speed“ kompiuterinis žaidimas vėl persikėlė į realybę

„Need For Speed“ žaidimų serija galime laikyti legendine. Kelis dešimtmečius iš eilės „Need For Speed“ nuolatos didžiausią dėmesį skyrė lenktynėms su naujausiais ir geidžiamiausiais automobiliais pasaulyje, retkarčiais į tradicinį lenktynių pasaulį įtraukdami galimybę juos modifikuoti, išbandyti savo jėgas už policijos automobilio vairo.
2022-01-04

Automobilių sporto šurmulio išsiilgusiems – „Winter Rally Cup 2022“

Vasarą arba rudenį vykstančios automobilių sporto varžybos dažnai įvyksta bet kokiomis oro sąlygomis. Saulė, lietus, diena ar naktis – nesvarbu.  Tuo tarpu žiemą įvykstančių renginių kiekis sulig kiekvienais metais mažėja. Visgi, žiemą pagrindiniu akcentu visuomet būna sniego paklodės, kurias dalyviai retkarčiais siekia pramušti. Nepaisant nuolatos besikeičiančių oro sąlygų ar oro temperatūrų šuolių, automobilių sporto šurmulio išsiilgę automanai šiandien turėtų nudžiugti.
2022-01-03

Neužburiantis, bet patikimas – naudoto „Mitsubishi ASX“ apžvalga

„Autopiloto“ naudoto automobilio rubrikoje šį kartą apsilankė svečias iš tolimųjų rytų – japonas „Mitsubishi ASX“. Antrasis modelio atnaujinimas buvo pristatytas 2017 metais, o trečiasis – 2019-aisiais ir yra gaminamas iki šiol.
2021-12-24

Šis bei tas neįtikėtino: „Mitsubishi 3000GT“ parduodamas su 800 000 kilometrų rida

Devintojo dešimtmečio pabaigoje ir dešimto dešimtmečio pradžioje Japonijos gamintojai savyje atrado didžiulę pasitikėjimo dozę ir ryžosi kovoti su tradiciniais sportiškų automobilių gamintojais.
2021-12-23

Lietuvos raliui dedikuotame „Rally Lithuania 2021“ šiemet triumfavo svečias iš Estijos

Pasibaigus oficialiam Lietuvos virtualaus ralio „Atlantis Games e-LARČ“ sezonui, pirmenybių organizatoriai pratęsė tradiciją organizuojant sezono uždarymui skirtas varžybas. Lietuvos raliui dedikuotame „Rally Lithuania 2021“ šiemet triumfavo svečias iš Estijos – Gabriel Simson, aplenkęs savo tautietį Jaspar Vaher. Įdomus faktas yra tai, jog abu šie dalyviai aktyviai lenktyniauja ir realiose savo šalies nacionalinėse ralio varžybose.
2021-12-17

Loterijoje laimėtą automobilį supylė jau sekančią dieną

Lietuvoje daugelį metų vykstanti loterija, siūlanti kas trečią savaitgalį laimėti milijoną eurų, iki šių dienų sugebėjo išlikti aktuali ir gebanti įtikinti,  jog įsigiję vieną loterijos bilietą galite laimėti tą išsvajotąjį milijoną. Žinoma, retkarčiais, kai kuriems žmonėms, nusišypso laimė ir jiems iš tikrųjų pavyksta paneigti nusistovėjusį mitą.
2021-12-02

8 automobiliai, kurie buvo pakrikštyti „GTI“ vardu

„GTI“ – tris elementarios raidės, kurios daugeliui automanų įgavo prasmę, kuomet „Volkswagen“ pristatė pirmąją „Golf GTI“ modelio kartą.  Nuo 1976 metų „GTI“ visiems automobilių entuziastams asocijuojasi tik su sportišku hečbeku – „Volkswagen Golf GTI“. Kaip bebūtų keista, tačiau „Golf GTI“ nėra vienintelis modelis, kuris ant savo užpakalio dėvi visame pasaulyje žinomą raktažodį.
2021-11-27

Po formalumų dienos Zarasuose paaiškėjo galutinis „Rally Aukštaitija“ dalyvių sąrašas

Ketvirtadienį Zarasai jau pradėjo gyventi ralio nuotaikomis. Centrinę miesto aikštę užplūdo sportiniai automobiliai, o komandų laukė administracinė bei techninė „Rally Aukštaitija“ komisija bei trasų užsirašymo procedūra. Po šių formalumų taip pat paaiškėjo ir galutinis dalyvių sąrašas.
2021-09-30

19 universalų, kurie yra ne tik talpūs, bet ir labai greiti

Daugeliui gamintojų europiečių poreikiai kelia didžiulį galvos skausmą. Kol didžioji pasaulio gyventojų dalis dievina sedanus arba visureigius, europiečiai didesnį dėmesį skiria hečbekams, krosoveriams, sportiškiems kupė ir universalams. Būtent pastarasis kėbulo tipas ir kelia didžiulį galvos skausmą didiesiems automobilių gamintojams.
2021-08-30

Iš Kauno Rotušės aikštės – į 1180 km maratoną „Aplink Lietuvą“

Šiandien Kaune, Rotušės aikštėje, startavo tradicinis, trijų dienų ralis „Aplink Lietuvą 2021“, kurį nuo pat pirmojo rengia 1926 m įkurtas Lietuvos automobilių klubas (LAK) ir kurio dalyviai varžosi dėl garbingiausiojo kiekvieno sportininko kolekcijoje apdovanojimo - Prezidento taurės. Nors lenktynės tradicinės, tačiau šiemet jos neeilinės. Tai 30-tasis ralis, kurio nugalėtojams bus įteikta Prezidento taurė.
2021-08-27

„Dyzelgeito“ skandalas pasivijo ir „Mitsubishi“: sumokėjo baudą

„Mitsubishi Motors“ pirmadienį patvirtino sumokėjusi 25 mln. eurų baudą, kurią Japonijos automobilių gamintojai dėl įtariamo sukčiavimo išmetamųjų teršalų srityje anksčiau šiais metais skyrė Vokietijos prokurorai. Vykdydamos tyrimą dėl įtariamo sukčiavimo, susijusio su „Mitsubishi“ dyzelinių automobilių išmetamaisiais teršalais, Vokietijos institucijos pernai surengė kratas dešimtyje objektų. Prokuratūra tuomet pranešė, jog buvo pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.
2021-07-12

Apdovanojimų ceremonija vainikuotas Dzūkiją sudrebinęs „Gravel Fest Rally – Lazdijai“

Šeštadienį Lazdijuose baigėsi „Gravel Fest Rally – Lazdijai“ varžybos, kurios per vieną dieną tapo etapu dviem čempionatams – Lietuvos automobilių ralio sprinto ir „Mini ralio“. Abiejų čempionatų dalyviams varžybų organizatoriai „Marimotors Racing“ buvo paruošę atskirus greičio ruožus bei serviso zonas, tačiau galiausiai visi dalyviai susitiko vienoje iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje Lazdijuose, kur oficialią renginio dalį vainikavo „Rebelheart“ grupės koncertas.
2021-07-05

„Mitsubishi Starion 4WD“: Japonų atsakas „Audi Quattro“ ir „Peugeot 205 T16“

Automobilių sportas – kone ideali vieta naujų technologijų vystymui ir eksperimentams. Žinoma, automobilių sportas taip pat yra šauni žaidimų aikštelė, kurioje galima pristatyti naujus modelius ir tuo pačiu kelti markės prestižą, bet įprastai ,automobilių sportas daugeliui gamintojų tampa didžiule laboratorija. Automobilių gamintojai tam tikrą autosporto discipliną įprastai pasirenka atsižvelgdami į šūsnį skirtingų veiksnių.
2021-05-27

10 automobilių, kurie buvo gaminami tik pagal užsakymą

Automobilių gamyba – nėra lengvas procesas. Tą puikiai žino kiekvienas automobilių gamintojas.  Kiekvienos markės vadovai, norėdami išvengti net menkiausių nuostolių, naujo modelio gamybai ruošiasi ilgiau negu trunka prezidento kadencija. Na, nebent esate Rusijos prezidentas. Gamintojams užkūrus konkretaus modelio konvejerio liniją, anksčiau ar vėliau, ką tik iškeptu automobiliu susidomi ir specializuotų dirbtuvių įkūrėjai.
2021-04-21

5 keisti skirtingų gamintojų bendri projektai

Faktas, kad globalizacija palietė automobilių gamintojus šiomis dienomis nieko nebestebina. Bendrovės susijungė į vienas grupes, o kai kurie panašaus segmento skirtingų gamintojų modeliai skiriasi beveik tik savo išvaizda. Tačiau taip buvo ne visada ir kai kurie bendri skirtingų kompanijų šedevrai gali nustebinti dėl savo inžinerijos paslapčių. Štai penki įdomūs atvejai, apie kuriuos žino ne visi automobilių entuziastai.
2021-04-16

„Mitsubishi“ atsisveikina su 14-os modelių kolekcija

„Laikas atsisveikinti“ – tokius žodžius buvo galima išgirsti iš „Mitsubishi“ padalinio Jungtinėje Karalystėje vadovo. Šiuos žodžius jis ištarė oficialiai paskelbus žinią, jog balandžio mėnesį įvyksiančiame aukcione bus galima įsigyti puikiai išlaikytų „Mitsubishi“ automobilių.
2021-03-21

Žiemos ralio treniruotėje sudalyvavęs Giedrius Notkus: „Vėl apėmė euforija“

Savaitgalį Elektrėnų apylinkėse surengta aukšto meistriškumo sporto treniruotė, į kurią susirinko Lietuvos ralio lenktynininkai. Prisiminti važiavimo žiemą įgūdžius nusprendė ir „Viada-Multi FX“ komandos pilotai Giedrius Notkus bei Jonas Sluckus. Įdomu tai, kad jie šįkart dalijosi tuo pačiu automobiliu. Galimybė treniruotis Treniruotėje dalyvių laukė vienas greičio ruožas, kuris buvo važiuojamas tiek į vieną, tiek į kitą pusę.
2021-02-15

Kokius naujus automobilius lietuviai pirko 2020-aisiais?

2020-ieji naujų automobilių prekybininkams buvo permainingi. Jeigu pirmoji metų pusė buvo pažymėta skaudžiais nuostoliais, tai likusieji metai padėjo užfiksuoti rekordiškai išaugusią paklausą.  Vien paskutinį praėjusių metų mėnesį asmeninių automobilių (M1) registravimas išaugo 30,5% iki 4’278 vnt., o lengvųjų komercinių transporto priemonių (N1) apimtis krito 32,0% iki 225 vnt.
2021-01-04

Amerikiečių pora su mažiausiu „Mitsubishi“ modeliu nuvažiavo 666 tūkst. kilometrų

Pigus automobilis – prastas automobilis, ar ne? Na, taip būtų galima sakyti, jeigu vadovautumėmės visuomenėje vyraujančiais stereotipais. Vis dėlto, kaip ir daugelį plačiai žinomų stereotipų, taip ir šį galima lengvai paneigti.  Žemiau esančiose nuotraukose išvysite Europoje gana retai sutinkamą automobilį – „Mitsubishi Space Star“. Kompaktišką, pigų hečbeką, kuris tiek Europoje, tiek Jungtinėse Valstijose priklauso itin pigių mašinų kategorijai.
2020-12-03

6 japoniški „youngtimeriai“, kurie privalo atsidurti jūsų garaže

Klasikinis automobilis - labai platus ir ne visuomet tinkantis norint apibūdinti tam tikrą automobilių rūšį. Anglų kalboje, žodis - „youngtimer“ puikiai tinka norint apibūdinti automobilius, kuriems piešiama labai šviesi ateitis, bet tuo pačiu nepasiekė klasikinio automobilio statuso.
2020-10-07

Giedriaus Notkaus pasirodymą Zarasuose nulėmė šuolis per apgaulingą trampliną

Praėjusį šeštadienį Zarasuose baigėsi Lietuvos automobilių ralio čempionatas. Čia startavo ir „Viada-Multi FX“ komanda. Tiesa, šios ekipos duetams lenktynės klostėsi skirtingai. Stabiliai važiavęs Jonas Sluckus su Giedriumi Šileikiu finišą pasiekė prizininkų gretose, o Giedriui Notkui su Daliumi Strižanu lenktynes teko baigti anksčiau laiko. Iš Druskininkų į Zarasus perkeltas paskutines sezono lenktynes Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu pradėjo ketvirtuoju startiniu numeriu.
2020-10-07
Į viršų