Lygiai savaitė beliko iki lapkričio 5−ąją prasidėsiančio tradicinio, Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamo konkurso „Metų automobilis 2013“.

„Baigiantis paraiškų priėmimui skelbėme, jog šiemet varžysis 37 automobiliai, tačiau į jau benuvažiuojantį konkurso traukinį paskutinieji dar spėjo įšokti „Autoverslo automobilių“ atstovai, spėję atgabenti į Lietuvą naujausią, antrosios kartos „Isuzu D−Max“, kuris pirmuosius kilometrus įveiks konkurso bandymų stovykloje“, − sakė šio projekto vadovas Valdas Valiukevičius.

38 pretendentai – tai ne tik naujas nuo 1997 metų Lietuvoje rengiamų konkursų rekordas. (Iki šiol daugiausia dalyvių buvo sulaukta 2008−ųjų rudenį surengtame konkurse, kuriame dėl „Metų automobilio 2009“ titulo varžėsi 34 automobiliai.) Dalyvių skaičiumi šiemet aplenktas net europietiškas analogas, kuriame rungiasi 35 automobiliai. Lietuvoje, lyginant su pirmuoju tokiu konkursu, kuriame buvo tik 14 automobilių, dalyvių skaičius išaugo kone trigubai.

Praėjusių metų konkurso akimirkos (nuotr. Organizatorių)Praėjusių metų konkurso akimirkos (nuotr. Organizatorių)

„Metų automobilio“ rinkimuose dalyvaujame kasmet, − sako UAB „Liondaros automobiliai“ marketingo vadovė Eglė Jedzinskienė. – Kaip ir daugeliui kolegų šis renginys mums itin patrauklus kryptinga, gerai apgalvota ir plačiai skelbiama tiek pagrindiniuose žiniasklaidos kanaluose, tiek specializuotuose leidiniuose, televizijos ir radijo laidose, tinklapiuose, skirtuose besidomintiems automobiliais, informacija. Tai gera proga pristatyti naujus savo automobilius plačiausiai auditorijai, kurios neišnaudoti būtų didžiausia nuodėmė“.

REKLAMA

E. Jedzinskienės nuomone „Metų automobilio“ konkurso laimėtojas, pavyzdžiui, „Peugeot 307“, šį titulą nuskynęs 2002 metais, itin sudomina pirkėjus, kurių dėmesį automobilių pardavėjai pajunta vos pasibaigus konkursui.

Praėjusių metų konkurso akimirkos (nuotr. Organizatorių)Praėjusių metų konkurso akimirkos (nuotr. Organizatorių)

„Laimėję šį titulą per 11 mėnesių pardavėme 313 „Peugeot 307“ ir 306 automobilių. Nors tvirtinti, kad pirmykštę sėkmę lėmė tik konkurse laimėtas titulas, nedrąsu,tačiau niekas nepaneigs ir to, jog iškovota karūna neturėjo jokios įtakos“, − prisimena E. Jedzinskienė.

Didžiausia naujų automobilių prekybos bendrovė Lietuvoje „Inchcape Motors" konkursui šiemet siūlo 5 naujausius „Ford“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ modelius.

Visureigių bandymai „Metų automobilio“ rinkimuose (nuotr. Organizatorių)Visureigių bandymai „Metų automobilio“ rinkimuose (nuotr. Organizatorių)

„Šešis kartus mūsų atstovaujami prekių ženklai Lietuvoje yra laimėję geidžiamiausiąjį „Metų automobilio“ titulą, kuriuo didžiuojamės ir tarptautiniu mastu. Kompetetingos komisijos įvertinimas – labai objektyvus papildomas argumentas būsimiems pirkėjams," – tvirtina  „Inchcape Motors" generalinis direktorius Igoris Baikovskis. – Kasmet nekantriai laukiame šio konkurso, intriguojančio ne tik dėl pagrindinio trofėjaus, bet ir su didžiuliu dėmesiu sekame „Tautos automobilio" rinkimų eigą, neleidžiančią likti abejingais iki pat pabaigos."


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų