Oficialus ir įgaliotas SEAT automobilių atstovas Lietuvoje, UAB „Autojuta“ pasirašė tiesioginio bendradarbiavimo sutartį su SEAT S.A. ir nuo šiol automobilius į Lietuvą importuoja tiesiogiai. Iki šiol automobiliai buvo importuojami per regiono atstovybę Lenkijoje.

„Mums patiems pradėjus importuoti automobilius tiesiai iš Ispanijos pirkėjams galėsime pasiūlyti operatyvesnį užsakymų vykdymą ir, žinoma, palankesnes kainas“ - šiuo faktu džiaugiasi UAB „Autojuta“ SEAT padalinio vadovas Nerijus Gečas.

Dabar SEAT gaminami automobiliai bus tiekiami tiesiogiai iš Ispanijos gamyklos. Pirkėjų laukia ne tik platesnė modelių ir modifikacijų gama, bet ir greitesnis bei operatyvesnis naujų modelių įvedimas į rinką.

„Jau dabar jaučiame, kad daromės labiau įdomūs ne tik verslo klientams, bet ir privatiems pirkėjams.“ – mintimis dalinasi N. Gečas. „Svarbiausia įsisavinti visus naujus procesus. Taip pat jau pradėjome vystyti pardavimų bei servisų tinklą visoje Lietuvoje“.

„Autojuta“ yra oficialus „Volkswagen“ ir „Audi“ automobilių pardavėjas, tačiau importuotojo teises įmonė gavo pirmą kartą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų