REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bentley Motors“ oficialiai patvirtino, kad jau kuria prabangų visureigį. Teigiama, kad „Volkswagen“ pagaliau patvirtino šio superprabangaus visureigio gamybą – automobilis nuo konvejerio pradės riedėti jau 2016 metais. Pagrindinės pardavimų rinkos – JAV ir Kinija.

REKLAMA
REKLAMA

Automobilis bus gaminamas Didžiojoje Britanijoje, Crewe gamykloje. Tam bus pastatyta dar viena surinkimo linija. Tai rimti pinigai – britai investuos 800 mln. svarų, įdarbins dar 1000 žmonių. Tai įvertino ir pats Didžiosios Britanijos premjeras.

REKLAMA

„Aš džiaugiuosi, kad naujas „Bentley“ modelis bus gaminamas čia, Didžiojoje Britanijoje. Tai padės ne tik sukurti 1000 naujų darbo vietų, tai sukurs užtikrintumo jausmą ir kitiems čia dirbantiems žmonėms.“ – sakė Davidas Kameronas.

Tuo tarpu britai dar neviešina jokios informacijos apie patį automobilį. Pasak jų, tai bus „pats brangiausias ir galingiausias visureigis rinkoje“. Žinoma tik tiek, kad automobilio stilistika praktiškai neturės nieko bendro su potencialių pirkėjų ir automobilių žurnalistų pernai Ženevoje praktiškai nušvilpto koncepcinio „Exp 9 F“ dizainu.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų