• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viltis - kvailių motina

Telšių rajono spaudoje pasirodė skelbimų, suteikusių viltį ne vienam darbo neturinčiam telšiškiui. Buvo siūlomas papildomas darbas namuose, nepriklausomai nuo amžiaus ir išsilavinimo. Tačiau "darbdavys" nežinia kodėl nepaskelbė nei savo pavardės, nei firmos pavadinimo - nurodytas tik nieko nesakantis adresas: pašto dėžutė 31, Plungė LT-5640.

REKLAMA
REKLAMA

Telšietis Romas gerokai nudžiugo radęs siūlantį darbą skelbimą ir nieko nelaukęs išsiuntė sau adresuotą voką į Plungę. Netrukus sulaukė intriguojančio atsakymo. Laiške, parašytame kompiuteriu, buvo žadamas net 250 litų papildomas uždarbis per savaitę, tvarkant namie pašto vokus pagal programą "Laiškų tvarkytojas". Anoniminis "darbdavys" ragina greičiau išspręsti savo finansines problemas ir nebereikės jaudintis dėl šuoliuojančios infliacijos, nuosmukio periodų, nuolat kylančių benzino kainų.

REKLAMA

Laiško pabaigoje primenama, kad programa "Laiškų tvarkytojas" suteikia puikią galimybę turint mažą pradinį kapitalą sukurti nedidelį namuose veikiantį pašto punktą. Jei tiksliai laikysitės pateiktų nurodymų, po savaitės pradėsite gauti šimtus laiškų, kuriuos reikės užpildyti reklaminiais blankais. Visą darbą atliksite neišeidami iš namų, o vienintelė įstaiga, kurioje teks lankytis ir gaišti laiką, - artimiausias pašto skyrius.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, stojant į programą"Laiškų tvarkytojas", reikia investuoti vienkartinį įnašą - 29 litus. Laiške apgailestaujama, kad negalima išsiųsti programos nemokamai - šitaip neva atsiribojama nuo tų, kas rimtai nežiūri į šį reikalą arba paprasčiausiai domisi iš smalsumo.

Vaikinas, papasakojęs šią istoriją, nusiuntė nurodytą 29 litų mokestį, patvirtinantį ketinimų rimtumą, kartu su užsakymo kuponu. Netrukus gavo žadėtą instrukciją, kurioje rašoma:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

"1. Paskelbkite tokį pat kaip mūsų arba panašų skelbimą bet kuriame laikraštyje (daugumoje laikraščių skelbimai nemokami).

2. Atsišvieskite kuo daugiau mūsų atsiųsto lapo kopijų ir laukite laiškų su tuščiais vokais (jau nuo pirmo pervedimo atsiimkite savo investuotus pinigus).

3. Gavęs pinigus išsiųskite šitą instrukciją, kurią skaitote".

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų