Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dienraščio "Respublika" žurnalisto Vito Lingio žudikui Igoriui Achremovui teismas sumažino laisvės atėmimo bausmę iki 25 metų. 1994 metais lapkričio 10 dieną Aukščiausiojo Teismo nuosprendžiu I.Achremovas buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos.

REKLAMA

Lietuvoje įsigaliojus naujam Baudžiamajam ir Baudžiamojo proceso kodeksams, nuteistasis gavo galimybę kreiptis į teismą dėl bausmės sušvelninimo.

Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismas išnagrinėjo I.Achremovo prašymą ir bausmę sušvelnino. Maždaug 10 metų Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime praleidęs I.Achremovas dabar bus perkeltas į pataisos namus.BNS žiniomis, teismo posėdyje nuteistasis nedalyvavo.

REKLAMA
REKLAMA

Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo direktorius Aleksandras Davidonis BNS sakė, kad I.Achremovas niekada nekėlė jokių problemų - jis esąs geras krepšininkas, šachmatininkas, mokosi anglų kalbos. Kameroje I.Achremovas dažniausiai būna uždarytas vienas.

I.Achremovą ir tris jo bendrininkus teismas nuteisė kalėti už V.Lingio nužudymą 1993 metų spalio 12 dieną Vilniuje.

Šioje byloje kaltais buvo pripažinti gaujos "Vilniaus brigada" vadeiva Borisas Dekanidzė, jo parankiniai Igoris Achremovas, Viačeslavas Slavickis ir Borisas Bobičenka. B.Dekanidzei teismas skyrė išimtinę mirties bausmę, kuri buvo įvykdyta.

BNS

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų