Britų mokslininkai padarė įdomų atradimą - jie sugebėjo įrodyti, kad vyro seksualumas tiesiogiai priklauso nuo jo automobilio spalvos. Atradimą padarė sociologai, darę tyrimus draudimo kompanijos Churchill užsakymu.

Tyrime dalyvavo 4 000 vairuotojų. Daugiau nei 50 proc. apklaustų moterų pareiškė, kad jos stengiasi įsidėmėti vairuotoją ir su juo paflirtuoti tik dėl to, kad joms patinka vyro automobilio spalva. Pasak tyrimų, pačia seksualiausia spalva pripažinta sidabrinė. Galbūt todėl šios spalvos automobiliai šiuo metu Europoje labiausiai paplitę?

Antrąją vietą moterys atidavė juodai spalvai, trečią - raudonai. Vyrai, vairuojantys baltos, žalios ir pilkos spalvos automobilius, moterims iš principo neįdomūs. Iš moteris jaudinančių automobilių priedų mokslininkai išskiria galingą automagnetolą (moterims labiau patinka klausyti kokybiškus mėgstamos muzikos įrašus), odines sėdynes ir pliušinius žaidžiamuosius kauliukus, kuriuos kai kurie vairuotojai kabina ant užpakalinio vaizdo veidrodėlio (komfortabilu, patogu, solidu).

Kas dešimta moteris prisipažino, kad bent kartą gyvenime yra susitikusi su vyru tik dėl jo automobilio. Pačiais seksualiausiais vairuotojais buvo pripažinti automobilių „Aston Martin“, „Ferrari“ ir „Porsche“ savininkai. „Skoda“, „Reliant Robin“ (http://www.3wheelers.com/robin.html) ir „Proton“ markių automobilių savininkai dailiosios lyties atstovių dėmesio gali nesitikėti.

REKLAMA

"Kai pradėjome šį tyrimą, nė nemanėme, jog atrasime ryšį tarp seksualaus vyrų patrauklumo ir jų automobilio spalvos", pareiškė Churchill kompanijos atstovas Darenas McColly. Be to, sidabrinė automobilio spalva - ne tik turtingo seksualinio gyvenimo pagrindas, bet ir automobilio šeimininko nepavojingumo kelyje įrodymas, bent taip šį reiškinį aiškina psichologai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų