Gausybė klaidų ir keli graikams palankūs teisėjų sprendimai neleido Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei iškovoti pergalės – paskutiniame Akropolio taurės turnyro mače mūsiškiai 73:75 (15:14, 19:20, 25:16, 14:25) nusileido J. Kazlausko vadovaujamai Graikijos ekipai ir su viena pergale užėmė priešpaskutinę vietą.

Visus tris susitikimus laimėję graikai tapo turnyro nugalėtojais, antroji vieta atiteko serbams, o ketvirtoji – rusams.

Susitikimą dvitaškiais pradėjo Linas Kleiza bei Kšyštofas Lavrinovičius ir nors Ioannis Bourousis trimis taškais iš eilės buvo sumažinės aikštės šeimininkų deficitą iki minimumo (3:4), dar trys K.Lavrinovičiaus taškai vėl leido Lietuvos rinktinei šiek tiek atitrūkti – 7:3. Daugiausiai I.Bourousio pastangomis graikai vėl priartėjo prie Lietuvos rinktinės, o Antonis Fotsis likus žaisti dvi minutes tolimu metimu išlygino rezultatą – 11:11. Ketvirčio pabaigoje šiek tiek sėkmingiau rungtyniavo lietuviai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo minimalią persvarą – 15:14.

Kostas Kaimakoglu antrąjį kėlinį pradėjo dvitaškiu ir pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė į priekį Graikijos ekipą (16:15), tačiau puikiai žaidusio Darjušo Lavrinovičiaus tikslių metimų dėka lietuviai vėl susigrąžino pranašumą – 21:17. Įpusėjus ketvirčiui lietuviai kelis kartus vaikiškai suklydo, o svečių klaidų gausa pasinaudojusi Graikijos rinktinė dar kartą išsiveržė į priekį –27:26.

Beveik visi lietuvių metimai ir vėl skriejo pro šalį, o A.Fotsis dvitaškiu su pražanga padidino aikštės šeimininkų persvarą iki keturių taškų – 32:28. Netrukus L.Kleiza pataikė abi baudas, Marijonas Petravičius pridėjo dvitaškį iš po krepšio ir švieslentėje vėl degė lygus rezultatas – 32:32. Per likusį laiką komandos pasikeitė tiksliais metimais ir po dviejų kėlinių lygu – 34:34.

Trečiąjį kėlinį lietuviai pradėjo spurtu 5:0 (39:34), tačiau eilinės Lietuvos rinktinės klaidos vėl leido J.Kazlausko auklėtiniams priartėti iki minimumo – 39:38. Vos tik Lietuvos rinktinei pavyko šiek tiek sustyguoti savo žaidimą, svečių persvara iš karto ėmė augti.

Po L.Kleizos, K.Lavrinovičiaus bei M.Petravičiaus metimų J.Kazlauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes lietuviai įgijo septynių taškų persvarą - 45:38. Kėlinio viduryje Ramūnas Butautas nusprendė aikštelėje vienu metu išbandyti abu brolius Lavrinovičius ir šis sprendimas pasiteisino. Lietuviai be didesnių problemų rinko taškus puolime ir svečių pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis – 54:44. Nors ketvirčio pabaigoje graikai vėl šiek tiek priartėjo, po trisdešimties minučių kovos Lietuva priekyje – 59:50.

Lemiamo ketvirčio pradžioje iniciatyvos ėmėsi rungtynių arbitrai. Po kelių nelogiškų, tačiau Graikijos rinktinei palankių teisėjų švilpukų aikštės šeimininkai atsigavo, laimėjo atkarpą rezultatu 8:0 ir Lietuvos ekipos pranašumas sumažėjo iki minimumo – 59:58. Negana to, sužaidus tris minutes A.Fotsis tolimu metimu vėl išvedė graikus į priekį – 63:62.

Lietuviams kėlinio viduryje vėl pavyko atsigauti ir po M.Petravičiaus dvitaškio bei vieno tikslaus baudos metimo Lietuva vėl išsiveržė į priekį – 69:68. Visgi A.Fotsio sėkmingas žaidimas leido varžovams vėl susigrąžinti pranašumą, tačiau likus žaisti 8 sekundes po M.Petravičiaus dvitaškio Graikijos rinktinės persvara sumažėjo iki dviejų taškų – 75:73.

Negana to, V.Spanoulis prarado kamuolį ir lietuviai turėjo galimybę išsigelbėti, tačiau A.Jomantas, kaip ir mače su latviai, nesugebėjo pataikyti baudų metimų ir Graikijos rinktinė iškovojo pergalę rezultatu

Graikija: A.Fotsis 17, V.Spanuolis 12, N.Zisis ir I.Bourousis – po 10.

Lietuva: K.Lavrinovičius (dvitaškiai 5/5, baudos 5/7) ir L.Kleiza (baudos 8/8) – po 15, D.Lavrinovičius ir M.Petravičius – po 13, M.Lukauskis 6, S.Jasaitis 4, A.Jomantas 3, A.Mažutis ir R.Javtokas - po 2.