Liberalcentristas buvęs parlamentaras Algirdas Gricius trečiadienį pareiškė stabdantis narystę Vilniaus miesto tarybos Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) frakcijoje ir ragina Artūrą Zuoką sustabdyti savo kaip mero įgaliojimus, kol bus išsklaidyti visi mesti įtarimai.

Tokį pareiškimą A. Gricius trečiadienį įteikė Vilniaus vicemerui Algimantui Vakarinui.

A. Gricius savo pareiškime mini prezidento Valdo Adamkaus pareikštą nepasitikėjimą ir raginimą nevengiant politinės atsakomybės priimti deramus sprendimus.

A. Gricius rašo pritariąs prezidento išsakytiems nuogąstavimams ir teigia, jog jam, kaip Vilniaus miesto tarybos Liberalų ir centro sąjungos frakcijos nariui, ypač nerimą kelia tai, kad Vilniaus meras A. Zuokas "ignoruoja žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie savivaldybėje vykstančią politinę korupciją".

"Už pareikštas pastabas jo veiklos atžvilgiu A. Zuokas pats imasi atvirai kritikuoti prezidentą V. Adamkų, kuris visuomenės akyse yra pagrįstai užsitarnavęs moralinio autoriteto vardą. Vilniaus miesto meras pabrėžtinai laikosi savo moralinės atsakomybės nepripažinimo ir vienašališkos nuomonės primetimo politikos, kas iš esmės neigiamai veikia savivaldybės darbą, jos santykius su kitomis institucijoms ir griauna žmonių pasitikėjimą vietos valdžia. Mano nuomone, A. Zuoko dabartiniai veiksmai taip pat daro žalą Liberalų ir centro sąjungos partijai ir jos frakcijai Vilniaus miesto savivaldybėje", - savo pareiškime rašo A. Gricius ir teigia būtent dėl to stabdąs savo narystę LiCS frakcijoje Vilniaus taryboje.

REKLAMA

A. Gricius čia pat ragina ir merą A. Zuoką sustabdyti savo įgaliojimus: "Raginu Vilniaus miesto merą A. Zuoką sustabdyti savo kaip mero įgaliojimus iki tol, kol nebus iki galo teisiškai išsiaiškinti visi žiniasklaidoje keliami Vilniaus miesto savivaldybės neskaidrios ir politinės korupcijos veiklos klausimai".

A. Griciaus manymu, savo nuomonę apie susidariusią padėtį savivaldybėje ir mero A. Zuoko veiksmus viešai galėtų pareikšti ne tik atskirų frakcijų vadovai, bet ir kiti savivaldybės tarybos nariai.

Reaguodamas į prezidento pareikštą nepasitikėjimą A. Zuokas sustabdė savo kaip LiCS pirmininko įgaliojimus, tačiau iš Vilniaus miesto mero pareigų nepasitraukė, nors visi įtarimai A. Zuokui metami būtent dėl jo veiklos sostinės mero poste.

Socialdemokratai su premjeru Algirdu Brazausku priešakyje yra pareiškę nematą reikalo atstatydinti A. Zuoko iš Vilniaus mero pareigų.

ELTA


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų