Karina Krysko į visuomenę kreipėsi dėl išvarginusios ligos

Apgaulingomis dienomis varginantis pavasaris pakišo koją ne vieno sveikatai. Jei vieną dieną norisi lengvo švarkelio, kitą – verta pasiruošti storiausią šaliką. Reaguoti į orų pokyčius spėjame ne visada, tad šis laikotarpis – palankiausia galimybė persišaldyti.

Karina Krysko (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
30

Grupės „69 Danguje“ narė Karina Krysko-Skambinė kreipėsi į gerbėjus prašydama patarimų. Dainininkė taip pat atskleidė susidūrusi su peršalimo ligomis.

„Žiema žiema, na kada gi tu jau pabėgsi iš mano kiemo... su visais peršalimais ir virusais. Pasidalinkite, kaip stiprinate savo imunitetą“, – į visuomenę kreipėsi atlikėja ir pasidalijo susirgimą patvirtinančia nuotrauka.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kariną Krysko į visuomenę kreipėsi dėl išvarginusios ligos

Praėjusią savaitę dėl peršalimo skundėsi ir atlikėja bei vizažo specialistė Oksana Pikul. Atlikėja neslepia, kad dažnai pasikartojanti liga jau net ėmė varginti.

„Vėl peršalimas... Sportas, sveika, mityba, sveikas gyvenimo būdas... Bet ir vėl užkabino. Rekomenduokite, kaip stiprinti imunitetą“, – socialinėje erdvėje prašymu pasidalijo O. Pikul-Jasaitienė.

 Grupės „OMG“ lyderė ne tik namuose prižiūri sūnų Dominyką, bet ir dirba vizažiste. Moteris neseniai pradėjo rengti grožio seminarus, į kuriuos plūsta žinių apie makiažo subtilybes ištroškusios moterys.

 

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Oksana Pikul skundžiasi varginančia liga: ir vėl užkabino

O. Pikul-Jasaitienė neslepia, darbų gausybė pastaruoju metu kaip reikiant užspaudė pečius. Praėjusią savaitę moteris pranešė, kad dėl šios priežasties jai prireikė net gydytojo pagalbos. Jai buvo atlikti kraujo tyrimai, kurie padėjo nustatyti, kokių medžiagų reikia jos organizmo atstatymui.

REKLAMA

 „Kiekvienas rytas pastaruoju metu man prasideda nuo kovos su savimi. Atrodo, kad net neturiu jėgų išlipti iš lovos, nors naktį lyg ir neblogai miegojau. Gal tik kokį kartą kėliausi pasižiūrėti dėl kokių priežasčių suverkė sūnus, ar jis nenusispardė antklodės, ar jam nešalta... Dieną, kaip ir daugelio, dirbančių moterų-mamų, manęs laukia gausybė darbų, kuriuos atlieku be jokios energijos, o dar ir lengvi susirgimai, peršalimai pradėjo dažniau varginti. Pasakysit natūralu, kad per žiemą išseko organizmas, reikia palaukti kol jis gaus daugiau saulės, atsiras pirmosios, vitaminų pilnos šviežios daržovės, tačiau energijos man reikia dabar. Ką daryti?

Nemanau, kad ėjimas į vaistinę ir pirmų pasitaikiusių vitaminų nusipirkimas yra išeitis. Juk nežinai, kokių vitaminų organizmui trūksta, todėl nusprendžiau išsitirti ir sužinoti tiksliai, kokių vitaminų man trūksta, o turėdama tyrimų rezultatus, nemokamai galėsiu pasikonsultuoti su gydytoja“, – „Facebook“ skelbė moteris.


Rašyti komentarą...
f
fifa
2017-04-27 12:55:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai truksta demesio, tai kreipiamasi i zmones toks ispudis susidaro, kai nori pasveikti kreipiamasi i daktarus.
Atsakyti
0

A
Alina
2017-04-27 14:21:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prašo visuomenės pagalbos :) Prajuokino :) Kreipkitės poniutės į privačius gydytojus arba visos pretenzijos - Valstybei :):):) CHA CHA CHA
Atsakyti
0

r
roma
2017-04-27 23:21:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
pritruko demesio poniutes,tokiomis gudriomis dedasi,o nezino paprasciausiu dalyku,ka reik daryti tokiais atvejais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų