„TV pagalbos“ žvaigždė Navickas išbandė save nauju amplua: prakalbo apie tai, ką gyvenime įrodyti svarbiausia

Visai neseniai TV3 eteryje startavo naujas, įtraukiantis, ekspresyvus ir linksmas šou „galvOK“. Prie laidos vedėjo vairo stojo žinomas aktorius Andrius Žiurauskas, o komandų kapitonais tapo publikos numylėtiniai Marijus Mikutavičius ir Mantas Katleris. Prie vieno iš kapitonų prisijungs ir „TV pagalbos“ žvaigždė Edgaras Navickas, kuris žaidime šeštadienio vakarą išbandys savo jėgas.

Dar prieš laidą kalbintas E. Navickas pasakojo, kad žaidime bandys įrodyti vieną tiesą.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Edgaras Navickas

Kalbėdamas apie laisvalaikio praleidimą, „TV pagalbos“ žvaigždė tikino, kad jam labiausiai patinka jį leisti aktyviai: „Aš mėgstu veiksmo žaidimus. Man patinka badmintonas, tenisas, tinklinis. Su draugais pažaidžiame kortomis. Man patinka aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas. Labiausiai patinka plaukimas. “

Vyras tikino, kad žaidžiant žaidimus vyrauja įtempta kova bei noras nugalėti, o tai jam neteikia jokio malonumo.

„Kas yra žaidimas? Iš esmės – nesibaigiantis aiškinimas: pas ką yra didesnis ar mažesnis. Norisi visuomet pailsėti, bet gaunasi viskas iš naujo. Kažkokia konkurencija bei noras nugalėti. Man tai nėra nei poilsis, nei malonumas. Jeigu žaidimo esmė yra nugalėti, laimėti prieš kitą, tuomet man neatrodo, kad tai yra žaidimas. Tai tik dar viena kova už išlikimą“, – savo poziciją išreiškė E. Navickas.

Tiesa, „galvOK“ laidos metu jis bandys įrodyti vieną tiesą. 

„Aš noriu žiūrovui padaryti šou. Sukelti jam geras emocijas. Noriu parodyti, kad „TV pagalboje“ niekada nėra vieno teisingo atsakymo. „TV pagalboje“ nėra vienos tiesos. Noriu parodyti, kad gatvėje susiduri su situacijomis, kur yra tiesa ta, kurią tu pats pagrindi. Nėra vieno teisingo atsakymo situacijose. Dažniausiai tiesa būna perpinta su daugybę nežinomųjų ir žinomųjų. Tam, kad neįklimptum, renkiesi vieną variantą ir bandai jį įrodyti kitiems“, –  atskleidė vyras.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žaidimo „galvOK“, kuriame jau šį šeštadienį pasirodys ir Edgaras Navickas, išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį.

Kiekvienoje „galvOK“ laidoje dalyvauja po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžosi ieškodamos atsakymų į žaidimo vedėjo užduotus klausimus. Kiekvieną komandą sudaro kapitonas, jo kviestinis svečias (aktorius, muzikantas ar kitas žinomas asmuo) ir palaikymo komanda, kuri gali padėti savo kapitonui laimėti dvikovą. Žaidimo azartą dar labiau kursto piniginis prizas – komandos už teisingus atsakymus gauna taškus, kurie konvertuojami į eurus, taigi, laimėjusi komanda gaus piniginį prizą.

„galvOK“:

- šeštadieniais 19.30 per TV3 televiziją ir portale tv3.lt

- darbo dienomis 9.00 val. per „Power Hit Radio“

- darbo dienomis 16.30 val. portale tv3.lt

„galvOK“ – geros emocijos garantuotos ir žaidžiantiems, ir stebintiems žaidimą!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų