Harry ir Meghan kaip niekad laimingi: liko visai nedaug iki galutinio „Megxit“

Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan Kanadoje jaučiasi „tikrai laimingi“, nes „tai yra visai kitoks pasaulis“ nei jų senasis gyvenimas Jungtinėje Karalystėje, teigia vienas šaltinis.

Meghan Markle ir princas Harry (nuotr. SCANPIX)

„Harry ir Meghan pabėgo iš chaoso atgal namo ir yra tikrai laimingi, – leidiniui „US Weekly“ sakė šaltinis. – Jiems labai patinka Kanadoje, nes tai yra visiškai kitoks pasaulis, lyginant su tuo, prie kurio jie buvo pripratę Londone.“

Neseniai iš Britanijos į Vankuverio salą persikėlusi pora mėgaujasi „laisve daryti tai, ką nori“, nes vietos gyventojai „prie jų nekimba“, sakė minėtas šaltinis.

„Meghan Anglijoje patyrė labai daug streso. Ji laiminga būdama toli nuo viso to. Dabar jiems svarbiausia yra pasirūpinti, kad sūnui Archie būtų sukurtas ramus gyvenimas“, – sakė šaltinis. 

Taip pat skelbiama, kad „Megxitu“ pramintas Harry ir Meghan pasitraukimas iš Britanijos karališkosios šeimos įvyks balandžio 1 d. Nuo tos dienos pora nebeturės savo biuro Buckinghamo rūmuose ir nebevykdys karališkųjų pareigų.

Planuojama, kad Sussexo kunigaikštis ir kunigaikštienė reguliariai lankysis Britanijoje artimiausius kelis mėnesius ir sudalyvaus keliuose renginiuose.


Rašyti komentarą...
T
Tai
2020-02-22 10:49:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia Meghan laiminga, o ne jie laimingi. Pasiekė ko norėjo, ko jai Anglijoj sėdėti.
Atsakyti
0

L
Lietuvė
2020-02-20 23:51:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu, gerai padarė,-,bus kaip visi žmonės...
Atsakyti
-2

Ši it BM
2020-02-21 10:27:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nupušusi senė dar kerštaus
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų