Princesės Dianos dukterėčia šokiruoja: susižadėjo su turtuoliu, 5 metais vyresniu už jos tėvą

Karališkojoje šeimoje gausu pritrenkiančių damų, o princesės Dianos dukterėčia Lady Kitty Spencer – viena jų. Ji ne tik turi nuostabų stiliaus pojūtį ir yra pastebima visuose prestižiniuose renginiuose, bet nuo šiol ji ir sėkmingai susižadėjusi moteris.

Princesė Diana ir Lady Kitty Spencer (tv3.lt fotomontažas)
10

Žinia, apie jos sužadėtuves, nustebino ne vieną.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princesės Dianos dukterėčia šokiruoja: susižadėjo su turtuoliu, 5 metais vyresniu už jos tėvą

Pasirodo, kad Lady Kitty Spencer netrukus ištekės už vyro, kuris 5 metais vyresnis ir už jos pačios tėvą. Tai – multimilijonierius Michaelas Lewisas. Šį mėnesį minėtam vyrui sueis 61 metai, o jo mylimajai Lady – vos 29 metai.

M. Lewisas gimė Pietų Afrikoje. Šiuo metu jo verslas yra susijęs su mada, o turrtas vertinamas daugiau kaip 93 mln. eurų. 

Vyras yra išsiskyręs, augina 3 vaikus, kuriems, kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, turėtų būti apie 30 metų.

Lady ir M. Lewisas pastebėti besibučiuojantys dar praėjusį rugpjūtį, viename Prancūzijos klube. Po 3 mėnesių jie savo santykius patvirtino kartu pasirodydami Niujorke.

„Michaelas pasipiršo Kitty prieš Kalėdas. Ji iškart viską pasakė savo motinai ir likusiai šeimos daliai. Michaelas jiems visiems labai patinka. Nepaisant jo turtų, jis yra labai kuklus ir paprastas“, – pridėjo artimas Dianos dukterėčios šaltinis.

Pati Kitty šiuo metu dirba kaip profesionalus modelis – šią pergalę išplėšti jai padėjo pasirodymas aukštosios mados žurnale „Tatler“ prieš 5 metus. 


Rašyti komentarą...
R
Ryta
2020-01-05 10:55:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas cia tokio ji princesė pasireklamuos, pagyvens ir isiskirs smurdiais neliks, pasnmus ir toki seni dedai raudonais snukiais tsi aisku naudojantys vegra gyvena su tokiam zminom kurios tinka y anukes, visoki anusauškai, pavilionei, daktaras yra sakes, jai pusamzio veidas yra yraudes jis vartoja vegra. Pas mus yra tokių Lt
Atsakyti
0

V
Va
2020-01-05 10:43:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turtiniai iškaičiavimai čia veikia, be to tėvui galės pagelbėti sūnus...
Atsakyti
0

G
Gėda
2020-01-08 15:50:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mus tas taps: konservai irgi mergas tvirkina
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų