Dažniausiai pradedami santykius net negalvojame, kad vieną dieną jie nutrūksta. Kaip padėti pačiam sau, kaip perplaukti skausmo vandenyną?

Saulius Skambinas ir Karina Krysko, Mantas ir Indrė Stonkai, Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus

Saulius Skambinas ir Karina Krysko, Mantas ir Indrė Stonkai, Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus

Prabėgus keliems metams žmonių norai ir interesai nebesutampa ir jie pasuka skirtingais keliais.

Šiais metais išsiskyrė ne viena garsi pora. Kai kurie buvę mylimieji tai padarė tyliai, o kai kurie nevengė viešumos ir drabstė vienas kitą purvais.

Karina Krysko ir Saulius Skambinas

Kalbos, kad skiriasi Karina Krysko ir Saulius Skambinas – pasitvirtino. Prieš kelias savaites Kauno miesto apylinkės teisme sutuoktiniai buvo išskirti.

Pora siekė nutraukti savo santuoką abipusiu sutarimu, o jų interesus ginė advokatas Mindaugas Urbonas.

Jau ilgą laiką pramogų pasaulyje sklandė kalbos, kad pora suka skirtingais keliais.

 žiniasklaidai, kiek anksčiau susisiekus su Sauliumi, ir paklausus, ar gandai yra teisingi, šis kalbas paneigė, tačiau jo žodžiai užminė mįslę: „Tai nėra tiesa. Dabar gyventi atskirai neplanuojame. Nežinau, kaip bus ateityje.“

Paklaustas, ar pora neišgyvena santykių krizės, vyras tikino: „Dabar mes labai susikoncentravę į darbus. Šiaip viskas kaip ir gerai – šeima nebraška.“

REKLAMA

Vyras teigė, kad į kalbas apie nedarnius poros santykius jis itin didelio dėmesio nekreipia. „Labai tolerantiškai žiūriu į žmones, nes žinau, kad kalba visi, ir kalba kas yra ant seilės.

Tad į tas kalbas aš ir nesigilinu. Tai yra mano gyvenimas, kaip aš jį noriu, taip ir gyvenu. Tad kiti tikrai neturėtų patarinėti, teisti ar džiaugtis. Visi mes privalome savaip savo kelią nueiti. Reikės – ir skirsiuosi. Gal po kažkiek laiko sakysim: pabuvom savo dozę kartu ir galim varyt toliau kur nors“, – reziumavo žinomas šokėjas.

S. Skambinas ir K. Krysko susituokė 2011 metais, netrukus po to jiems gimė sūnus Majus.

„Šokiai mus su Karina sujungė į šeimą. Turim mažių, gyvenimas įsibėgėjo ir viskas vyko natūraliai. Tačiau šokiai buvo tas atskaitos taškas, kuris padėjo susilipdyti ir judėti į priekį“, – gražių žodžių apie pažinties su žmona pradžią neseniai „Virtuvės istorijų“ laidoje negailėjo Saulius.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas

Atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiandien atrodo savimi pasitikinti, savarankiška ir mylinti mama. Ne paslaptis, kad dar ne taip seniai merginos šypsena slėpė patį sunkiausią gyvenimo etapą – skyrybas su mylimu vyru. 

G. Rutkauskienė-Vasha ir R. Rutkauskas slapčia susituokė 2016-aisias. Tais pačiais metais porai gimė ir dukrelė Adrija, o oficialią vestuvių puotą jiedu iškėlė praėjusių metų vasarą Kaune. Tačiau jų santuoka iširo.

Po jų vestuvių gan greitai prasidėjo kalbos apie jųdviejų skyrybas. Interneto komentatoriai akylai stebėjo moters paskyras socialiniuose tinkluose ir pastebėjo, kad nebeliko gausybės nuotraukų su vyru, ji taip pat nebemūvėjo vestuvių žiedo, nešventė kartu gražiausių metų švenčių.

REKLAMA

Kartu pora buvo matoma vis rečiau, o Vasha pas vyrą į Graikiją skraidyti nustojo.

Kovo viduryje moteris viešai prisipažino, kad su vyru jau visiškai nebendrauja, o pagrindinę įrančios santuokos priežastį Gabrielė įvardijo skirtingą jųdviejų požiūrį į gyvenimą.

Neilgai trukus, instagramo paskyroje atvirai prakalbo ir pati atlikėja: „Dėl savo ir dukros šventos ramybės, norėdama nuraminti kalbas, oficialiai pranešu, kad teismas patvirtino mūsų su Ronaldu prašymą skirtis. Sprendimas įsiteisės per 30 dienų.

Kadangi žinodama situaciją, esu tikra, kad per 30 dienų niekas nepasikeis – oficialiai pranešu, kad esu išsiskyrusi moteris. Ačiū visiems, už jūsų sugaištą laiką griaunant ir taikant mūsų šeimą, deja, visos pastangos buvo bevaisės, nes sprendimą priėmėme patys.

Šiandien verčiu naują gyvenimo lapą. Vakar Ronaldas baigė sezoną Graikijoje, todėl nesistebėkite, jei grįžus Ronaldui į Lietuvą, jį vėl matysite moterų kompanijose, nebesiųskite man nuotraukų su įrodymais, jis oficialiai yra niekam nepriklausomas žmogus ,lygiai taip pat kaip ir aš“, – rėžė moteris.

Mantas ir Indrė Stonkai

Jau ilgą laiką pramogų pasaulyje netyla kalbos, kad bene tvirčiausia ir gražiausia pora laikyta Indrės ir Manto Stonkų santuoka – byra.

Pora ištrynė bendras nuotraukas socialiniuose tinkluose, keliavo be savo antrųjų pusių, o visai neseniai 33-iąjį gimtadienį atšventusi Indrė laiką leido su vaikais ir mama Turkijoje.

M. Stonkus savo „Facebook“ paskyroje penktadienio popietę paviešino ilgą įrašą, kuriame papasakojo, kas dedasi jų šeimoje.

REKLAMA

„Įsivaizduokit, kai girtas senis, kokiame madingame bare, bando pasilaižyti su ką tik pilnametystės sulaukusia mergaite. Ji bando jį atstumti, bet po kelių minučių jis vėl lėtai bando savo laimę. Jis gerai apsirengęs, pasikvepinęs, bet iš burnos nemaloniai smirda alkoholiu ir cigaretėm. Jis užkanda gumos, pabaigia kokteilį ir vis tiek bando. Jis žino, kad elgiasi nelabai etiškai, bet kol mergaitė atsisako, jis nieko blogo juk nedaro – taigi rankos nelaužia ir per prievartą liežuvio į burną nekiša(!) – bet vis tiek bando.

Kai mato, kad nepavyks, tada nueina pas kitą auką, bando laimę su ja, bet nuo gretimo staliuko vieną akimi stebi mergaitę. Mergaitė truputį atsikvepia, bet dvi minutės poilsio ir šalia jos jau sėdi kitas senis – įsistatęs kiaulės akis, su tais pačiais kvapais ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančiomis manieromis – bando šnekinti savo auką su intencija jai įkišti liežuvį į burną.

Nemaloniausia yra tai, kad jie turi teisę lįsti prie pilnametės. Dar nemaloniau, kad jie turi patirtį tokiuose dalykuose ir žino, kad jiems gali pavykti, jeigu tik auka bus pasimetusi ir naivi. Ir visada yra tikimybė, kad mergaitė sutiks pasivažinėti jo džipu, o paskui pirtelė ir visi tolimesni veiksmai, kurių protingam žmogui aiškinti nebereikia. Vėliau jis, toje pačioje pirtyje, galės pasigirti savo įtakingiems seniams, kokį gerą trofėjų apturėjo. Būtent taip su mumis šiuo metu elgiasi žurnalistai ir visuomenė.

Stebint socialines medijas, jau keli mėnesiai, aišku, jog mes su Indre nebegyvename kartu. Ir čia yra mūsų pasirinkimas ir mūsų teisė gyventi taip, kaip mes norime ir neturime niekam aiškinti, kas, kaip ir kodėl.

REKLAMA

Mes esame suaugę žmonės, mylintys tėvai ir geri draugai ir mes visada būsime – Stonkai – nesvarbu, po vienu stogu, ar atskirai. Aš ne krepšininkas, o Indrė ne Stonkė ir mūsų skalbiniai džiovinami džiovyklėje.

Mergaitė turi teisę sėdėti bare, seniai irgi turi. Ir niekam nebūtų smagu, jei bare sėdėtų tik vieni, arba kiti, kontaktas visada smagus, nu, bet nebūtina lįsti laižytis“, – skelbė jis.

Primename, kad dar balandžio mėnesį Lietuvos žiniasklaida mirgėjo žinios, kad Stonkai nebegyvena kartu. Pasak naujienų portalo lrytas.lt, aktoriaus Manto Stonkaus ir jo žmonos bei televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės šeimą ištiko santykių krizė.

Vis dėlto susisiekus su Indre, ši tokias kalbas komentuoti atsisakė.

Portale lrytas.lt buvo rašoma, kad pora neva daug laiko praleidžia atskirai, socialiniuose tinkluose nematyti jų nuotraukų, o M. Stonkus netgi pastebimas be žiedo.

Vis dėlto susisiekus su Indre, ir paklausus, ar portale rašoma žinia yra teisinga, ši komentuoti atsisakė, teigdama, jog tai – tikra nesąmonė.

„Nemačiau jokios publikacijos. O dieve tu mano, aš esu išvykusi, dabar dirbu, tikrai nekomentuoju tokių nesąmonių“, – naujienų portalui tv3.lt sakė ji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Indrė ir Mantas susituokė 2011 metais. Pora augina du vaikus – Ceciliją ir Pranciškų.  

Andrius ir Monika Šedžiai

Ilgą laiką tęsėsi ir Andriaus bei Monikos Šedžių skyrybų drama. Pora ne kartą susitiko teisme, panašu, viską pavyko išspręsti.

Daugelį nustebino žinia, kad A. Šedžius susitikinėja su 20-mete Erdvile Pilvinyte iš Šiaulių. Jauna mergina drąsiai žiniasklaidai kalbėjo, kad su juo yra pora ir gyvena Andriaus namuose.

REKLAMA

Tiesa, tuo tarpu Monika taip pat turi antrąją pusę – Dovydą, kuris gyvena užsienyje, tačiau dažnai svečiuojasi ir Lietuvoje.

Andrius taip pat prabilo kaip jaučiasi, kad dėl skyrybų Monika kaltina tik jį. Pasirodo, viskas gali būti visai ne taip, kaip anksčiau buvo teigiama. Andrius prasitarė, kad nors ir Monika padavė skyrybų prašymą pirmoji, nesutarimai prasidėjo po neva jos pačios užmegzto romano su garsiu Lietuvos atlikėju.

„Jai nebėra, ką daryti. Ji kitokių argumentų neturėjo, užsipuolė mane, bet iš tikrųjų skyrybos tai vyko dėl jos, dėl projekto „Muzikinė kaukė“. Jame ji turėjo romaną su Tadu Juodsnukiu. Dėl to romano ir įvyko visi pykčiai. Skyryboms ji pati pateikė prašymus, aš tai nenorėjau skirtis“, – prisipažino A.Šedžius.

Jau kuris laikas žiniasklaidoje viešinama daugiau detalių apie Andriaus ir Monikos Šedžių skyrybų dramą. Prieš mėnesį jų skyrybos pasiekė kulminaciją – jie oficialiai išsiskyrė.

Tiesa, intrigos vis dar nesibaigė. Nors pora ir oficialiai išsiskyrus, tačiau dėl vaiko globos dar kyla klausimų.

Pagrindinis nesutarimų klausimas dėl vaiko globos liko vis dar neišspręstas. Vaiko globa atiteko Monikai, tačiau Andrius neketina pasiduoti ir kovoti dėl vaiko.

Indrė Kavaliauskaitės-Morkūnienė ir Jogaila Morkūnas

Po ketverių metų santuokos sugriuvo Indrė Kavaliauskaitės-Morkūnienės ir jos vyro Jogailos Morkūno šeima.

Pora įtvirtino savo sprendimą pasukti skirtingais keliais.

Liepos mėnesį kalbintas Indrės Morkūnienės advokatas Liudas Paltanavičius teigė, kad skyrybų procesas vyksta sklandžiai: „Byla buvo nagrinėjama praeitą savaitę, šiandien raštiškai buvo aptariamos sąlygos dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo. Esame skyrybų procese, turtas nėra pagrindinis tikslas ir reikalavimas.

REKLAMA

Dabar porai yra svarbi vaikų gerovė ir jų išlaikymas. Žinoma, nesutarimų ir tam tikrų niuansų visada yra, bet manome, kad atrasime sąlyčio taškus. Manau, kad išsiskirti pavyks greitai, bent jau tokia yra siekiamybė.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad gegužę kalbos pasitvirtino – tobula pramogų pasaulio pora laikyta Indrės ir Jogailos šeima skiriasi ir teismui pateikė dokumentus dėl santuokos nutraukimo.

Šią žinią patvirtino pati Indrė, pabrėžusi, kad teismą pasiekė dokumentai dėl skyrybų ir to neigti prasmės nėra.

Vėliau susisiekus su J.Morkūnu, jis bet kokias kalbas apie šeimos išgyvenamą santykių krizę griežtai neigė. Jogaila žiniasklaidai sakė, kad tokios kalbos yra melas ir visiška nesąmonė. 

Internautai jau ilgą laiką įvairiuose forumuose aptarinėjo, kad Morkūnų šeimą ištiko krizė. Tą neva bylojo iš socialinės erdvės dingusios bendros nuotraukos kartu bei renginiai, kuriuose jie pasirodydavo atskirai.

Pora aukso žiedus sumainė dar 2015-aisiais. Tąkart jų vestuves galėjo stebėti beveik visi – artimiausius draugus jie pakvietė į asmeninį skrydį, o danguje su lėktuvu išraižė širdelės formą.

Indrė ir Jogaila augina du vaikus – dukrą Mariją Barborą ir sūnų Aleksandrą. Tai jau antroji Jogailos santuoka, iš ankstesnių santykių jis turi 20-metį sūnų Adomą.

Vaida ir Rolandas Skaisgiriai

Dar visai neseniai pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad byra televizijos laidų vedėjos ir prodiuserės Vaidos Skaisgirės ir Rolando Skaisgirio santuoka.

Poros skyrybų byla jau pasiekė teismą, o kartu ateities jie nekuria jau daugiau nei metus.

Šią naujienų portalui tv3.lt patvirtino ir pati Vaida Skaisgirė: „Nebėra prasmės išsisukinėti, taip, tai tiesa.“

REKLAMA

Primename, kad kalbos apie poros skyrybas ir yrančią santuoką pasirodė dar 2017-aisiais. Tąkart buvo kalbama, kad pora savo gyvenimus kuria ne po vienu stogu.

Tąkart pora savo santykių ir galimų skyrybų nekomentavo, tačiau apkalbas nutraukė praėjusiais metais suorganizuota poros kelionė į Italiją. Kartu su sūnumi jie mėgavosi atostogomis.

Visgi pora vis dažniau raudonuoju kilimu žengė ne susikibę už rankų, bet atskirai. Vaida apie skyrybas neprakalbo ir sutuoktinio 50-mečio šventėje.

Pora pirmąkart viešai pasirodė 2011-aisiais, 2012-aisiais susižadėjo ir pradėjo lauktis sūnaus. Tąkart Vaida tvirtino, kad santuoka bus tikrai ne dėl gimsiančio sūnaus, o iš meilės.

2013-aisiais jie susituokė Barbadose, o vėliau santuoką įteisino Lietuvoje.

Ne paslaptis, kad yra kalbama ir apie tai, jog Vaida kuria santykius su vienu Palangos verslininku. Ar tai tiesa, kol kas nėra oficialiai žinoma.

Goda ir Rolandas Alijevai

Prieš 9-erius metus tardama priesaiką bažnyčioje grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva buvo tikra – teka vieną kartą ir visam gyvenimui. Krepšininkas Rolandas Alijevas atrodė svajonių vyras, su kuriuo ji bus laiminga amžinai. 

G. Alijeva atvirai papasakojo apie santykius su buvusiu sutuoktiniu bei nutrūkusią santuoką. Goda sakė, kad skyrybos yra tiek jos, tiek buvusio jos sutuoktinio Rolando pralaimėjimas, tačiau ji neslėpė – prieš 9 metus ji tekėjo iš meilės. 

„Aš esu už tai, kad moteris turi tekėti iš meilės. Aš tekėjau iš meilės, tekėjau su didele iliuzija, dabar, kai pagalvoju, kad gal gyvensiu tame įsimylėjimo etape. Tame, kuriame aš buvau tuo metu. Laikas, branda mano, kaip moters, sudėliojo viską šiek tiek kitaip. Visą laiką, keičiantis mūsų santykiams, keitėsi ir meilė, ir pagarba, ir atsakomybės, įvairiausi jausmai. Jie darė mūsų santuoką stipria, tačiau tam tikri niuansai mus išbalansavo ir mes neatlaikėme tos pamokos. Aš manau, kad tiek mano vaikų tėvas prisiima atsakomybę savo mintyse, jis žino, kas buvo, ką padarė, jis dėliojo savo gyvenimą. Tiek aš“, – sakė G. Alijeva.

REKLAMA

Santuoka byrėti pradėjo kur kas anksčiau

Atvirai kalbėjusi Goda sakė, kad jų su Rolandu santuoka byrėti pradėjo kur kas anksčiau, tačiau nutiko taip, kaip, greičiausiai, buvo lemta nutikti. 

„Tai nebuvo skyrybos po dviejų, trijų ar po penkių metų. Mūsų santuoka turėjo brandą, tai įvyko palaipsniui, mes, moterys, intuityvios, ateina vidinis supratimas, jausmas. Tada yra blogiausia. Galima viską atleisti, aš tai žinau, galima atleisti tikrai daug savo žmogui, vaikų tėčiui, bet tada pradedi galvoti, ar verta tą kainą tokią didelę mokėti. Vaikai užaugs, jie išeis, o jei tu vidumi daraisi tuščias, nepilnavertis, duodamas daug negauni grąžos, tu pradedi jaustis nelaimingas. Matyt, viskas įvyko ne be reikalo, tiesiog aš šiuo metu galvoju, kad tai buvo suplanuota. Karma galbūt... Galbūt tam, kad aš būčiau tokia, kokia esu šiandien dienai“, – pridūrė Goda. 

Grupės „69 danguje“ narė G. Alijeva neslėpė, kad skyrybos pareikalavo daug jėgų ir emocijų. Jai teko susigyventi su mintimi ir, svarbiausia, su savimi. 

„Nėra taip, kad aš gailėčiausi... Šiandien dienai, atsukus laiką ir pamačius, kas būtų buvę, jei būčiau išsiskyrus prieš 3-4 metus atgal, nebūtų buvę gerai. Nebūtų tos patirties, svorio, gylio, išgyvenimo, ką turėjau dabar. Vadinasi, taip turėjo atsitikti. Tai yra mūsų abiejų pralaimėjimas. Aš ir dabar nesakau, kad esu išsiskyrusi, kad esu be proto laiminga. Aš tai išgyvenau, aš turėjau tai suvokti, kodėl tai vyksta, kas vyksta su manimi. Galvoti, mąstyti, pripažinti savo klaidas, emocijas... Mes, moterys, dažnai nuo to bėgame. Mums skauda, mes užsiimame veikla, vaikais, pradedame depresuoti ar nukeliaujame į kraštutinumus, kas nėra gerai, nes yra baimė atsistoti prieš save. Ne prieš kitus, ne prieš visuomenę, tu turi atsistoti prieš save lyg prieš veidrodį. Visiškai nuogas. Su savo skausmu, vidinėmis baimėmis, emocijomis, klaidomis. Ir tai išgyventi. O po to, tai suvokus, sąmoningai valdyti savo mintis, kad tu negali amžinai būti nelaiminga. Tu turi pripažinti – taip, šiuo metu jaučiuosi blogai, bet ar turiu tam laiko?“, – laidoje klausė moteris. 

REKLAMA

Rado išeitį

Goda taip pat atskleidė, kad jai sunkiausiu gyvenimo etapu susitvarkyti su savo emocijomis bei išgyvenimais padėjo kvėpavimo technika. 

„Aš ėmiausi to, kad atsikratyčiau negatyvo, o į ten padėčiau kažką teigiamo. Šiandien dienai aš tai jau moku daryti, taip palengvinau savo gyvenimą, mintis, dėl to jaučiuosi labai stipri viduje, rami praėjus po skyrybų nemažam laiko tarpui. Mano tiek vidinės būsenos, viskas pasikeitė. Nes aš tai priėmiau ir paleidau. Gal dabar esu pasiruošusi naujam gyvenimo lapui“, – viltingai kalbėjo ji. 

Atlikėja neslėpė, kad jai sunkiausiomis akimirkomis taip pat padėjo ir šeimos nariai, ir draugės, bet ji taip pat turi ir patarimą visoms moterims, kurios išgyvena panašų periodą savo gyvenime.

Mantas Volkus ir Agnė Jagelavičiūtė

Rugpjūtį žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė nustebino gerbėjus pranešusi netikėtą žinią: ji su vyru Mantu Volkumi nusprendė pasukti skirtingais keliais.

A. Jagelavičiūtė ir M. Volkus žiedus sumainė dar 2013 metais, slaptos ceremonijos metu. Vėliau, 2014-aisiais, pora sulaukė atžalos – sūnaus Leono.

Dar anksčiau žinoma moteris buvo prabilusi apie laimę ir šeimą, kai šių metų kovo mėnesio pabaigoje Eglei Daugėlaitei konferencijos „Išdrįsk pradėti. Žingsniu toliau“ metu prieš šimtus stebėjusių davė labai atvirą interviu.

„Laimė – toks neapčiuopiamas dalykas, kad tu gali būti be galo laiminga ir be galo nelaiminga tą pačią dieną. Aš, pavyzdžiui, labai lengvai galėčiau įvardinti laimės jausmą. Plaunu indus, žiema, durys užrakintos, raktas duryse užsuktas. Pleška židinys. Aš girdžiu, Leonas… Aš jau dabar verkti noriu,“ – susigraudino žymi stilistė.

REKLAMA

Po kelių akimirkų A. Jagelavičiūtė tęsė savo mintį. „Leonas kažką čiauška, o Mantas žiūri televizorių. Ir čik  – akimirka, kai aš be galo laiminga“, – taip apie laimės jausmą kalbėjo A. Jagelavičiūtė.

Tiesa, tai – jau antroji garsios moters santuoka. Pirmąkart A. Jagelavičiūtė buvo ištekėjusi už verslininko Vytauto Martinaičio, vis dėlto praėjus porai metų, jiedu pasuko skirtingais keliais. Vėliau žinoma moteris puoselėjo šiltus jausmus režisieriui Oskarui Koršunovui.

Primename, kad per praėjusius metus A. Jagelavičiūtės gyvenime įvyko ir daugiau pokyčių. Beveik prieš metus „Aš Ikona“ žurnalui vadovavusi Agnė ėmėsi vadovauti kitam žurnalui.

Agnė teigė, kad kiekviena nauja pradžia būna sunki, tačiau kartais ji yra reikalinga. „Aš iš „Ikonos“ išėjau ne todėl, kad ten kažkas atsitiko, o todėl, kad gavau tarptautines galimybes. Yra dalykai, kuriems gyvenime negali pasakyti „ne“. Tas pats kažkada buvo ir su „Ikona“, kai prieš beveik 4 metus Alfas man pasiūlė ateiti ir daryti šį žurnalą. Tuo metu visi sukiojo pirštą prie galvos, nes aš buvau ką tik pagimdžiusi – tai buvo tikrai ne laikas pradėti tokią naują sritį“, – tąkart sakė A. Jagelavičiūtė.

Katalėja
2019-11-10 22:26:27
Išsiskirti lengva...didžiausias darbas atperkantis viską yra mokėjimas gyventi kartu,spręsti problemas ,įveikti sunkumus kartu. Juk santuokas iš meilės kuriam...ta meilė niekur nedingsta,ją dažniausiai nukišam ,užsatom principais,pykčiu ,nesusikalbėjimu...vertinkim žmogų,kuris šalia. Meile nesimėtoma
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Tos alia tobulos poros 2019-11-12 07:32:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ar ne pačios save tobulom tik pasivadino, žiniasklaidos pagalba? Kuo jos jau ten tokios tobulos? Kuom tobulesnės, nei Marytės ir Jono iš kokių Burbaičių??? Tuštutės ir tuštučiai garsiau skambtelėjo, ir jau tobulos?    ATSAKYTI
M 2019-11-11 22:18:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kada stonkus paviršinis savo tarnybini romaną su gelmine? Nes gelmine stonku šeima išskyrė    ATSAKYTI
Jo 2019-11-11 21:00:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Is mandrumo skirias. Gero gyvenimo. Nebežino kaip isisokt vienas priešais kitą.    ATSAKYTI
Teisingumo ranka 2019-11-11 14:15:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nuo kada jos cia tobulos poros. Gal tobulu poru ministras yra apie kuri nezinom. Nejuokinkit zmoniu su tokiais pareiskimais   ATSAKYTI
Lietuvoj 2019-11-11 13:27:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visokie sarlatanai su psihologais lietuviskais kai pripucia arabu tai ir nenorint issiskirsi ir durnas paliksi apsilankius pas juos jiem patiem visiem reiketu psihiatrinej pasigydyt bet ne dar kazka konsultuot kazkokie pusprociai nori kad visi pagal juos gyventu dauzti per galva vaikystej.   ATSAKYTI
močiutė 2019-11-11 11:33:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
skiriasi tai skiriasi bet visada kenčia VAIKAI.Palieka vaikus kažkam lekia į šokius ale ŽVAIGŽDŽIŲ-Į TV kiša net vaikus o patiems dar feikia kažkokių malonumų.VAIKAI-nevertinat šeimos!!!!!!!nepagalvojat ar ne per mažai dėmesio skiriate vaikams,po kelias dienas tai pas vieną tai pas kitą.Taip ir ar pagalvojate ką jaučia vaikai taip tampomi.VAIKAMS KASDIEN reikia ir tėčio ir mamos!   ATSAKYTI
Ciulpk bybi 2019-11-11 10:13:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tobulos poros kur tu matai tobulias poras daune   ATSAKYTI
Kora 2019-11-11 10:11:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pramogų pasaulyje pramogos padaro savo...    ATSAKYTI
Lol 2019-11-11 10:09:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Debilai bet ne tobuli individai   ATSAKYTI
Aušrinė 2019-11-11 09:41:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Skyrybos kaip ir savižudybės lietuvoje tai normalu bet tik lietuvoje čia daug problemų tokia ašarų pakalnės pragyvenimo lygis ir psichologai bei psichiatrai visiškai nesidomi šią problema o žmonės nesikreipia dėl perdidelėmis paslaugų kainomis.
   ATSAKYTI
TGSNT 2019-11-11 22:33:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nuo kada žemas pragyvenimo lygis ir psichologų stoka lemia skyrybas? Galva pamąstykite. Anksčiau ir daugiau skurdo būdavo, ir jokių "psichologų" bet kažkaip šeimos kartu išlikdavo...  
Išdavystė 2019-11-11 08:10:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Pas mus tai žmona vis kartodavo, kad nereikia dažnai kartoti MYLIU... Pasirodo, visą laiką buvo meilužis, pas kurį ir išėjo, kai vaikai užaugo. Ciniška melagė.    ATSAKYTI
Būtent 2019-11-11 12:07:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žiauru kas darosi aplamai,ir kiek tokių subingalvių dar specialiai kusina,ypač pačios apsišykusios iki ausų.Liaudis baigia nupušti.  
Šeima 2019-11-11 05:09:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vaikams reikalinga šeima.Šitos poros yra buvusios žvaigždės.Dėmesio sugadintos poros.Moterys greičiau pasensta.Todėl vyrus vertinu labai kritiškai- bobiški vyrai nesugeba turėti šeimą.   ATSAKYTI
Moterys 2019-11-11 03:37:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
mėgsta vyrams rodyti pusplikes apyšiknes,o vyrai galvoja,kad va joje tai yra kažkas.Ir prasideda bliastvos.   ATSAKYTI
Liudvika 2019-11-11 01:26:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Niekada nebus laiminga seima,kuri vos ne visiems zurnalistams pasakoja,- kiek kartu per diena jie pasimylejo,koki seksa megsta,kada ir kokiu geliu vyras nupirko,kaip jie visa nakti buciavosi po Eifelio bokstu!!!....Zinokit,kad laime,o juo labiau meile,megsta TYLA.   ATSAKYTI
Regina 2019-11-10 23:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Parodijų šou    ATSAKYTI
ona 2019-11-11 18:34:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O jau Stonkus kad nusivapejo.....Is didelio rasto isejo ne tik is seimos , bet ir rasto   
Madam 2019-11-10 23:21:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dabar atėjo mada.Kuo daugiau partnerių, tuo daugiau syrybų.Na bent anūkams bus kaip pasaką pasekti kokie seneliai būvo šaunūs jaunystėj.   ATSAKYTI
Katalėja 2019-11-10 22:26:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Išsiskirti lengva...didžiausias darbas atperkantis viską yra mokėjimas gyventi kartu,spręsti problemas ,įveikti sunkumus kartu. Juk santuokas iš meilės kuriam...ta meilė niekur nedingsta,ją dažniausiai nukišam ,užsatom principais,pykčiu ,nesusikalbėjimu...vertinkim žmogų,kuris šalia. Meile nesimėtoma   ATSAKYTI
Česlovas 2019-11-10 22:03:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Iš dyko gyvenimo, tai ir bledujas vieni su kitais.Dirbtų sunkius žemės darbus nebūtų laiko ištvirkaut.   ATSAKYTI
Jurgita B 2019-11-10 21:07:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Grazios poros buvo,gaila kad neisejo issaugot meiles,seimos gal kiti santykiai bus tvirtesny.Sekmes jiems!   ATSAKYTI
Česlovas 2019-11-10 21:59:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Iš dyko gyvenimo bledujas ,tai tada ir ieško kitų.  

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
REKLAMA
Valda Bičkutė atvėrė savo namų duris (tomasfoto.lt nuotr.)
Žinomos lietuvių aktorės Valdos Bičkutės-Valiukienės ir poeto Mindaugo Valiuko šeimoje – graži šventė.  Porai sekmadienį gimė dukrelė. Apie tai V. Bičkutė pranešė ...
Vitalijus Vaitkevič (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Tikriausiai populiariausias Lietuvos pareigūnas Vitalijus Vaitkevič žinomas ne tik tarp bendradarbių ir sostinės gyventojų, bet ir socialiniuose tinkluose – čia jis turi ...
Aistė Pilvelytė (Fotobankas)
Šį šeštadienio vakarą prie televizorių ekranų muzikos mylėtojus patraukė trečioji nacionalinė „Eurovizijos“ atranka, kuri sostinėje buvo nufilmuota dar antradienio vakarą. ...
Justinas Jankevičius (nuotr. stop kadras)
Laidoje „Gero vakaro šou“ trečiadienį svečiavosi dainininkė ir viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojama Goda Alijeva. Laidoje netrūko šmaikščių ir atvirų pokalbių apie ...
Gerda Žemaitė (nuotr. stop kadras)
Ne paslaptis, kad kiekviena moteris nori būti geriausia savo versija, todėl išbando ne vieną sveikatinimosi ar grožio procedūrą. Televizijos laidos vedėja Gerda Žemaitė tikrai ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų