Pirmąją pergalę NBA iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/3). Lietuvio klubas išvykoje 107:98 (25:19, 29:24, 26:30, 27:25) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (2/1).

J. Valančiūnas sužaidė puikias rungtynes. Vidurio puolėjas per 39 minutes pelnė 22 taškus (7/18 met.), atkovojo net 23 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat, mūsiškis blokavo 2 metimus, o nuo dar geresnio pasirodymo sulaikė 5 pražangos ir 1 klaida.

Uteniškis kesinosi į savo asmeninį atkovotų kamuolių rekordą. Praėjusiame sezone prieš „Kings“ JV nugriebė 25 kamuolius.

Rungtynės neapsiėjo be konfliktų. Antrojo kėlinio viduryje J. Valančiūnas apsistumdė su Patricku Beverley. Pastarasis įžūliai atsistojo ant baudos metimo linijos, kai lietuvis ruošėsi mesti.

Tiek P. Beverley, tiek J. Valančiūnas buvo nubaustas technine pražanga.

Verta paminėti, kad P. Beverley yra bene labiausiai pagarsėjęs lygoje dėl tokių provokacijų. Dar praėjusiose atkrintamosiose jis išgarsėjo internete dėl apsistumdymo su Chriso Paulu. Ne kartą iš kantrybės jis bandė vesti ir kitas NBA žvaigždes.

„Pelicans“ gretose už JV rezultatyviau žaidė tik Brandonas Ingramas (27 tšk.). Varžovams 32 taškus surinko Karlas-Anthony Townsas.

„Timberwolves“: K. Townsas 32, Anthony Edwardsas 28, P. Beverley 13 taškų.

„Pelicans“: B. Ingramas 27, J. Valančiūnas 22, Devonte Grahamas 21, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 17 taškų.