Keturioliktąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė Kauno „Žalgirio“ komanda, kuri Panevėžyje 88:68 nugalėjo „Techaso“ (8 ir 6) krepšininkus.

Mačą sėkmingiau pradėjo „Žalgiris“, kuris daugiausiai B.Marjanovičiaus taškų dėka pirmavo 7:2. „Techasas“ netrukus atsakė atkarpa 6:0 bei pirmą kartą išsiveržė į priekį – 8:7. Žalgiriečiai varžovams ilgai pirmauti neleido ir po 6 taškų be atsako vėl pirmavo – 13:8. Kėliniui artėjant į pabaigą panevėžiečiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą (17:19), bet 4 iš eilės P.Jankūno taškai to padaryti neleido – 23:17. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių skirtumas tarp komandų nepasikeitė – 25:19.

Antrajame kėlinyje šeimininkai mynė žalgiriečiams ant kulnų, išlaikydami 4 taškų deficitą, tačiau šalies vicečempionai laimėjo atkarpą 8:0 ir likus 2 minutėms pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 39:27. Iki didžiosios pertraukos panevėžiečiai pavyko kiek priartėti – 35:44.

Trečiajame ketvirtyje padėtį ir toliau kontroliavo „Žalgiris“. Svečiai turėjo 14 taškų pranašumą. Likus žaisti 4 minutes kauniečiai pirmavo 59:49, tačiau tuomet abi komandos labai ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų. „Techasas“ tai padarė tik paskutinėmis kėlinio sekundėmis, o žalgiriečiai apskritai nepasižymėjo – 51:59.

Užsitęsusią E.Zouroso auklėtinių tylą ketvirtajame ketvirtyje prabėgus minutei nutraukė taiklios M.Pociaus baudos – 61:51. Panevėžiečiai po T.Buinausko prasiveržimo buvo priartėję (53:63), bet svečiai atsakė atkarpa 5:0 bei truktelėjo į priekį – 68:53. „Techasas“ turėjo išsigelbėjimui 6 minutes, bet šalies vicečempionai neleido nė pagalvoti apie intrigos atkūrimą bei šventė užtikrintą pergalę rezultatu 88:68.

„Techasas“: Tomas Černeckis ir Darius Šilinskis po 14, Marius Valukonis 11, Ernestas Ežerskis 9, Šarūnas Kulevičius 8 (7 atk. kam. 6 rez. perd.).

„Žalgiris“: Mantas Kalnietis 17 (6 rez. perd.), Paulius Jankūnas 16 (7 atk. kam.), Travisas Watsonas 13 (10 atk. kam.), Martynas Pocius 11, Tomas Delininkaitis 8.