Keturioliktąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo vienvaldė lygos lyderė Kauno "Žalgirio" ekipa, kuri svečiuose 86:70 (17:13, 26:23, 20:19, 23:15) įveikė ketvirtąją vietą užimantį Kėdainių "Nevėžio" klubą.

Kauniečiai puikiai pradėjo rungtynes ir po sėkmingų Dainiaus Šalengos, Manto Kalniečio ir Jono Mačiulio atakų sužaidus keturias minutes jau turėjo dviženklį pranašumą - 11:0. Visgi po Gintaro Leonavičiaus paprašytos minutės pertraukėlės jau aikštės šeimininkai spurtavo 11:2 ir likus žaisti dvi minutes žalgiriečių pranašumas aptirpo iki dviejų taškų - 13:11. Kėlinio pabaigoje truputį sėkmingiau rungtyniavo kauniečiai ir po pirmųjų dešimties minučių "Žalgiris" priekyje - 17:13.

Antrąjį kėlinį ir vėl gerokai sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po trijų M.Kalniečio baudos metimų susigrąžino dviženklį pranašumą - 26:16. Visgi, kaip ir pirmajame kėlinyje, "Nevėžio" krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir Žydrūnas Stankus likus žaisti keturias minutes iki didžiosios pertraukos sumažino aikštės šeimininkų deficitą iki keturių taškų - 29:33. Per likusį kėlinio laiką žalgiriečiai dar kartą buvo atitrūkę (39:29), tačiau Kėdainių krepšininkams eilinį kartą pavyko priartėti. Įpusėjus susitikimui svečiai pirmauja rezultatu 43:36.

Po didžiosios pertraukos "Žalgiris" tvirtai perėmė iniciatyvą ir po J.Mačiulio dėjimo įpusėjus kėliniui įgijo iki tol rekordinę persvarą - 53:38. Nors aikštės šeimininkams ir vėl buvo pavykę truputį priartėti (47:55), Lietuvos čempionai netrukus susigrąžino dviženklę persvarą, kurią išlaikė beveik iki pat trečiojo kėlinio pabaigos. Paskutinėmis ketvirčio akimirkomis dvitaškius pataikė Povilas Šakinis ir Benas Veikalas, o kauniečių persvara sumažėjo iki aštuonių taškų - 63:55.

Intriga šiose rungtynėse atgijo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po Dariaus Šilinskio tritaškio "Nevėžio" pranašumas sumažėjo iki penkių taškų - 60:65. Kauniečiai šią intrigą panaikino gana greit. "Žalgiris" laimėjo atkarpą rezultatu 12:4 ir likus žaisti tris minutes Kauno komandos pranašumas dar kartą tapo dviženklis - 77:64. Nepaisant G.Leonavičiaus paprašytos minutės pertraukėlės, aikštės šeimininkams dar kartą priartėti nebepavyko ir "Žalgiris" iškovojo pergalę rezultatu 86:70.

"Nevėžis": B.Veikalas 25 (tritaškiai 6/6), Ž.Stankus 15 (tritaškiai 3/5), P.Šakinis 11, D.Šilinskis 7 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Žalgiris": P.Jankūnas 22 (tritaškiai 2/2, 7 atk. kam.), T.Klimavičius 14 (dvitaškiai 6/8, 9 atk. kam.), D.Šalenga 13, M.Kalnietis 12, J.Mačiulis 11 (dvitaškiai 4/10, 7 atk. kam.).