Trenerių kaita Kauno „Žalgirio“ ekipos į pergalių kelią neatvedė. Trečiojo Eurolygos turo rungtynėse Aleksandro Trifunovičiaus vadovaujami žalgiriečiai išvykoje 75:93 (21:25, 21:13, 13:26, 20:28) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ komandai ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės..

Apylygiai susitikimą pradėję kauniečiai varžovus į priekį paleido ketvirčio viduryje, kai Šarūno Jasikevičiaus bei Mike'o Batiste'o metimų įgijo keturių penkių taškų pranašumą - 19:14. Prasidėjus paskutinei minutei „Panathinaikos“ persvara šoktelėjo iki septynių (25:18), tačiau kauniečiams pavyko šiek tiek priartėti.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Ty'us Lawsono ir Mindaugo Kuzminsko metimų „Žalgiris“ persvėrė rezultatą savo naudai (30:27),

tačiau Graikijos čempionai atsakė atkarpa 5:0 ir Ioanis Vougioukas sugrąžino pranašumą aikštės šeimininkams - 32:30. Lygi kova aikštelėje vyko iki pat didžiosios pertraukos, o paskutinės atakos metu Sonny Weemsas tolimu metimu padidino „Žalgirio“ persvarą iki keturių taškų - 42:38.

Po didžiosios pertraukos ėmė ryškėti „Panathinaikos“ ekipos pranašumas. Po Davido Logano dėjimo bei Dmitrio Diamantidžio tolimo metimo sužaidus aštuonias minutes Atėnų ekipos persvara šoktelėjo iki aštuonių taškų (53:45), o kėlinio pabaigoje pranašumas dar šiek tiek išaugo - 64:55.

Ketvirtajame kėlinyje didesnės intrigos aikštelėje jau nebuvo. Po Steveno Smitho dvitaškio įpusėjus ketvirtajame kėliniui „Panathinaikos“ persvara šoktelėjo iki devyniolikos taškų (81:62), o mačo pabaigoje žalgiriečiai tik šiek tiek priartėjo - 76:93.

„Panathinaikos“: D.Diamantidis 16 (tritaškiai 4/5), M.Batiste'as 14, D.Loganas ir I.Vougiuokas - po 13, R.Sato 8.

„Žalgiris“: S.Weemsas 21 (dvitaškiai 6/10), T.Lawsonas 14 (tritaškiai 2/2), M.Rakovičius 12 (dvitaškiai 6/7), M.Popovičius ir M.Kalnietis - po 8, M.Kuzminskas 4, T.Klimavičius ir T.Delininkaitis - po 3, R.Javtokas 2.